Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érzékeny, száraz és vízhiányos...

Érzékeny, száraz és vízhiányos, illetve zsíros bőrre való hidratáló arckrémet lehet kapni külön?

Figyelt kérdés

Zsíros arcbőröm van. Hidratálóként eddig a Nivea sötétkék színű krémét használtam, de azt olvastam, az nagyon zsíros és nehéz krém.


Szóval egy hidratálókrémet szeretnék venni zsíros bőrre. Ma megyek Müllerbe, de be tudok nézni a Rossmannba és a dm-be is.


(Elnézést az esetleges szóismétlésekért.)



2014. júl. 3. 09:48
 1/1 anonim ***** válasza:
hát a kék nivea tényleg nem volt jó választás, épp attól zsiros a böröd mivel a szárazság vizhiánytól van és nem a zsirhiánytól. A szárazság pedig azért mert nem hidratálót hazsnálsz. Hogy kinek emlyik hidratáló válik be egyén függő. Én pl nem biorom elvisleni a niveát magapon semmiben de a garniert nagyon szerettem, de ismerek olyat aki pont forditva van. De most leálltam ezekkel a szintetikus parabénes cuccokkal, mert ártalmasak. Amik még jók azok a himalaya herbs termékeke dm-ben van az biztos a rossmant, müllert nem tudom, természetes összetbvökböl áll. De ha igazán jót akarsz nem drogériában vásárolsz, hanem kozmetikustól pl ilcsi termékeket. Ö diagnosztizálja a börtipusodat és akkor tuti olyan krémet ajánl ami a te bör tipusodra jó.
2014. júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!