Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha mostantól kevesebbszer...

Ha mostantól kevesebbszer mosok hajat "visszáll" a hajam sulikezdésre?

Figyelt kérdés
Egy ideje rászoktam a mindennapos hajmosásra.Jövőre kolis leszek,ezért nem szeretnék mindennap hajatmosni,illetve nem az időről van szó,hanem nemhiszem hogy mindennap megoldható mindennap a hajmosás.Most lenne olyan hét,amikor 2-3 napig itthon vagyok.Ha mostantól 2-3 napig nem mosok hajat,visszaáll a hajam? És esetleg ha valaki tud olyan sampont amitől mégkevésbé zsírosodna a hajam,azt megköszönném!
2014. júl. 4. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan gyakran mosod nem zsírosodik annyira. A Wu2 samponok jók, meg a schaumák, nekem ezek váltak be. De haj és haj között is van különbség, próbálj ki több félét, hátha megtalálod a legjobbat. Ha hintőport szórsz a fejed tetejére akkor is kevésbé zsírosodik.
2014. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!