Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hulyeseg lenn sulikezdesre 4...

Hulyeseg lenn sulikezdesre 4 partyzos ruhat venni meg 1 szoknyat?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
mivan???!!
2013. szept. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sulikezdesre kptam enzt, es abbol gondoltam, hogy veszek 4 szexis ruhat meg 1 szoknyat. Az van!!!
2013. szept. 12. 18:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát miután sulikezdésre kaptad a pénzt, szerintem nem néznék annyira jó szemmel, ha ilyen suliba nem való cuccokra vered el.

De felőlem azt csinálsz, amit akarsz. :D

2013. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mi sulikezdéskor nem nagyon partiztunk:D szerintem nem sok értelme lenne..egy szoknya mondjuk jól jön a hétköznapokra is, de 4 partiruha szerintem totál felesleges.
2013. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Koktélruhában jársz majd iskolába? Annak mi értelme?
2013. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges. Inkább olyan ruhákat vegyél, amiket tudsz kombinálni, hogy jó legyen egy buliba, de suliba és hétköznapokra is. Régebben én mindig új ruhát vettem,ha buliba mentem, de így visszagondolva elég nagy hülyeség volt, mert a buli után soha nem vettem fel újra, azóta rá se néztem azokra a ruhákra, de feleslegesen kidobtam egy csomó pénzt egy buli miatt.

A szoknya az viszont jó ötlet, azt is lehet variálni.

De igazából te döntsd el, hogy mit szeretnél, mi hiába írunk bármit, végül úgy is magadra fogsz hallgatni :)

2013. szept. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!