Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhadarabokat érdemes...

Milyen ruhadarabokat érdemes beszerezni sulikezdésre?

Figyelt kérdés

Olyan ruhákra gondolok, amelyek divatosak, de mégis kényelmesek és a gimibe is megfelelnek. :D


15/L



2012. aug. 23. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem szerezz be új csőnadrágot,és valami ahhoz illő felsöĺót...

a felso lehet egyszinu is de akkor dobd fel valami kis kiegeszitovel!

pl nyaklánc vagy karkoto,vagy sál...mind1

2012. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha bekerülsz gimibe, úgy is látni fogod a lányokon, hogy mit hordanak. ne kapkodd el
2012. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nyolcosztályos gimibe járok. Nem sok változást látok az öltözködésbe. De pl. ilyesmiket is hordanak :

[link]

[link]

De egyszerűbbeket is:

[link]


Én most 8.-ba megyek és denevérujjú pólót szeretnék venni. Nekem tetszik és kényelmesnek tartom.

2012. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem tudom,milyen a stílusod,az enyém kicsit franciás-angolos,de megpróbálok általánosságot írni.az ősz színei a szürke, a bordó és a mustársárga lesz elvileg, úgyhogy én egy szürke blézert, vagy nagy kötött kardigánt+egy sárga sálat ajánlok.alapból is megőrülök a sárgáért:)

itt a szürke blézer: [link]

vagy sárga,szerintem ez is jól néz ki: [link]


én a helyedben beszereznék egy-két pólót a pull and bearből,azok nem drágák,és annyira rohadtjók:)

esetleg egy sötétkék gatyát,meg egy "tipikus" pulcsit valamelyik jobb márkából, mert ha valaki mondjuk abban lát meg először, utána úgy fog rád gondolni, hogy "aha,az a lány, aki a hollisteres pulcsiban volt"(vagy abercrombie,jack wills,pull and bear)

és ha túl drágának találnád, ezeket turkálni is lehet, ha nem veted meg a turkálókat:)én például úgy vagyok:tök mindegy, milyen cucc,csak jó legyen.ha valami nagyon tetszik(akár turkálós,akár hollister),megveszem.

najó,kicsit elkalandoztam.remélem,tudtam segíteni,és sok sikert az új sulihoz!:)

2012. aug. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) de ha még valaki ezeket kitudja egésziteni valamivel, az irhat:D
2012. aug. 27. 07:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad hol jász suliba. Ha Londonban, Szabolcsban vagy Borsodban akkor a könnyű láncing is ajánlott.
2012. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ehhez az összeállításhoz mit szólsz?


[link]

2012. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a bakancsok, a kötött pulcsik, a szegecses cuccok mind divatosak mostanában. nekem a mentazöld tetszik, bár egy olyan cuccom sincs, meg nem is venném fel, de másokon nagyon tetszik. szerintem a farmer lesz most a nagy divat gatyában, meg minden ami föld színű. :)
2012. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A bakancs az nagyon jó választás, és jó minőségűt vegyél és bokszold rendszeresen!


Király viselet télen, és esős őszi és tavaszi napokon.

2012. szept. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!