Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajerősítő vitamin ér...

Melyik hajerősítő vitamin ér valamit?

Figyelt kérdés
Ki mit tud ajánlani ami jó? Eléggé töredezik.

#haj #vitamin #hajerősító
2014. júl. 6. 23:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy valamit amitől helyre jöhet.
2014. júl. 6. 23:07
 2/7 anonim ***** válasza:

A vitamin az vitamin, akkor segít csak ha vitaminhiány miatt van baj. Ami szerintem ritka. Főleg egészséges étkezés mellett. Töredezés ellen kókuszolajat tegyél a hajadra minden mosás előtt, ne vasald, ne szárítsd, használj megfelelő sampont, amit hajvégekre ne használj, balzsamot annál inkább. Ha lehet ne használj hajszárítót, amikor megtörlöd a hajad csak itasd fel a vizet finoman, ne dörgöld a hajad... meg hasonló dolgok.

A töredezett részeket vágd le először is, mert az helyre már nem jön csak tovább törik.

2014. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Revalid: jó, de minden szőrt növeszt a testeden.

Szőlőmagolaj, kókuszolaj (bioboltok) mindenféle olaj, de csak a hajvégekre főleg ha zsírosodásra hajlamos a hajad, mert a töveken bezsírosíthat. Hajmosás után bemasszírozod, 1-2 perc és kiöblíted. Közben tapintani tudod hogy felpuhul a hajad.

Sampont, balzsamot csak professzionálisat használj (mióta ezt teszem sokkal egészségesebb, fényesebb a hajam) és itt nem a Syossra és társaira gondolok, hanem pl. Matrix. Egy 300 ml-s üveg 1.500 körül van szóval nem vészes. Persze nyilván nem a fodrászatokban kell ilyet venni ahol szépen árrést számolnak fel. A boltban kaphatóak (pl. Fructis, Elseve)egy fabatkát sem érnek.

2014. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Das gesunde plus haar vital komplex. Legutóbb 720 Ft-ért vettem akciósan, 60 db van benne, két hónapra elég. A teljes ára 900 Ft körül van. Az ára nevetséges, a hatása pedig eszméletlenül látványos!
2014. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a DM-es Das Gesunde Plust ajánlanám, mert az ára nagyon jó, és veri a Revalidot, Biovanne-t, meg a Hair Clinicet is hatásügyileg. Ha előbb megismerem a DM-eset, nem dobok ki tízezreket a márkás vackokra :(
2014. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, viszont ami már töredezett, azt le kell vágatni, mert azt semmi nem fogja összeragasztani...
2014. júl. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A szőr növekedés mindegy mert fiú vagyok, csak növesztem a hajamat és hullámos, így töredezik is és pluszba száraz is...


Vasalni eszem ágába sincs :)

2014. júl. 7. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!