Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Növesztem a hajam, már a...

Növesztem a hajam, már a derekamig ér a vége, mert van benne egy kis fokozat. Olyan térdig érőt szeretnék, de az a baj, hogy a vége egy kicsit töredezik. Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Levágatni semmiféleképpen nem szeretném. A hasznos tanácsokért előre is köszi;)
2008. aug. 2. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Használj hajápolókat. Vannak krémek a hajvégekre. Kenj rá hetente 1* 2 órára olivaolajat. Viszont ha már eltört akkor az nem fog összeforrni! Ha meg akarsz szabadulni tőle, akkor vágd le azt ami már nagyon csúnya és előzd meg a kialakulást. Szedhetsz hajra való táplálákkiegészítőket is. Olvass utána, hogy mi kell az egészséges hajnak és egyál sok olyan kaját.

UV szűrős hajáplókat használj, hogy óvd a naptól, vagy vegyél kalapot.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2008. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Hidratálókrémmel kend át a végét, minden hajmosás elött és hagyd rajta 5-10 percig...De ha derékig ér akkor az a 2 centi amit töredezik igazán nem számít viszont ha nem vágod le tovább romlik, egyépként mindek olyan hosszú haj? Manapság már csak a 8 éves kiskirálynőset játszó kislányok hiszik, hogy a térdig-földig érő haj a szépség titka...
2008. aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de szerintem tanácsokat kértem, nem azt kérdeztem, hogy Neked tetszik-e a hosszú haj....

Egyébként meg én nagyon szeretem, nem gond ápolni se, na meg a látványról ne is beszéljek...sok jó visszajelzést kapok, meg sztem a pasiknak is jobban tetszik a hossz haj mint a rövid.:)

2008. aug. 2. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
vágatni akkor is kell belőle... egyébként meg a pasik a közepes hosszuságot szeretik .. a térdig érő az már.......
2008. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen?
2008. aug. 3. 16:02
 6/7 anonim ***** válasza:
az gyönyörű:D szerintem...szerencsés akinek megadatik!!!! én is vágyom rá:$
2009. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én olyan pasi vok akinek nagyon tetszene.meddig sikerült azóta megnöveszteni?bár több extra hosszú hajú lány lenne!fotót küldenél?köszi
2011. jan. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!