Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan és mivel szőrtelenítsek?

Hogyan és mivel szőrtelenítsek?

Figyelt kérdés
A borotvából már elegem van, ezért gondoltam valami 'olcsó' philips epilátorra. Csak nem merek venni, mert félek anyám leszólna érte, és őt ismervén nem fogja engedni hogy használjak, arról se tud hogy borotválkozok, de nem is pártolná. Szóval tapasztalatok vagy bármi? 15/L

2014. júl. 8. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád miért szól bele a szőrtelenítésbe?


Az epilátor nagyon jó kis eszköz, a legkönnyebben lábon használható, és ott a legelviselhetőbb. Hónaljra használhatod, csak oda idő kell, míg megszokod, illetve ugyanez intim tájékon, de oda jobb lenne mini epilátorral kezdeni, mert könnyeben elférsz. Nyugodtan használd, csak ügyesen.

2014. júl. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15 évesen már bőven elég érett vagy ahhoz, hogy szőrteleníts. Ezt anyukád is biztos megérti, hisz ő is szőrtelenít. Bár az epilátort nem tudod eltitkolni, kivéve ha akkor használod, ha nincs otthon senki (mert elég hangos). Én epilátorral szőrtelenítek, szintén Philips, és meg vagyok vele elégedve.
2014. júl. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Braun epilátort éri meg venni, az is van olcsón és jobb mint bármelyik másik. 15 éves vagy, természetes hogy szőrtelenítesz, gondolom anyádnak is feltűnt már, gondolom ő is szőrtelenít... miért nem beszélsz vele erről?
2014. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy veszek magamnak, csak ha megtalálná lecseszne érte. Egyébként azért nem szólok, mert ismerem,és pár évvel ezelőtt eljátszottuk már a melltartóval is, az se volt kis munka mire meggyőztem, hogy DE KELL.:D
2014. júl. 8. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!