Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mehetek szoláriumba ha elég...

Mehetek szoláriumba ha elég fehér a bőröm, és van sok anyajegyem? Ilyen vagyok most: KÉP

Figyelt kérdés

Kiskoromban szőke hajú voltam, de ma már barna. A bőröm elég fehér, bár a karomon kicsit barnultam már és az a kicsi is jelentősen látszik pl. a lábamhoz képest, ami kb. hófehér. :D Napozni nem szoktam, nem is szeretnék inkább szoláriumba mennék el. Barnulnék valamennyire? Ha a karomon is barnultam valamennyit akkor tudnék máshol is nem? Ha számít valamit: Barna haj, zöld szem.

Kép a lábamról és a karomról:

[link]



2014. júl. 9. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nahhh hát az úgy volt, hogy én is kb ilyen vagyok/voltam.


Én kemény 6 perccel kezdtem, nem EU szabvány csöves szoliban, mert az engem meg se fog....

Szóli edzéstervem:

Eleinte heti 2x jártam. Aztán most már heti 1x járok.

6 perc első alkalom bemelegítésnek. Utána 9 perc hónapokig s most már 12 percre emeltem a gyakorlatom. De ekkor már nagyon barna voltam tőle. Ha korrekt színt akarsz akkor 9 perc bőven elég.

Fekvő szoliba járok csoki csövesbe.


Én krémet használok!!!!! Mert nélküle nehezebben fog meg, az arcomat szinte nem, és a kézfejemet se.


Ez a krém amit linkelek lejjebb :jó, nincs csajos vattacukor csillámpóni illata. És nem foltosodsz be tőle, ha abba hagyod a szolit. Könnyebben barnulsz. És én sokszor csak az arcomat kentem vele. Így elég volt kb 3-3,5 hónapig.


[link]


Mikor ez elfogyott, én bevadultam s neki estem ennek:


[link]


Róla annyit kell tudni, hogy drágább ár kategória. Bronzosított tartalmaz .12 perc mellett úgy néztem ki mintha én lettem volna a brazilok edzője lány létemre, bár kitudja lehet én is voltam. Lehet ezért ez a 7-1 gól arány... na mind1 :D

Viszont abba hagytam a szolizást 2 hónapja, és foltokban kopott rólam le... még most is nyögöm.. Cry.. :(

22L

2014. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Életemben egyszer kellett szoliba mennem, szerep miatt, 3 percre, és vörösre sültem. Ugyanilyen fehér a bőröm mint neked a lábad. A szétsülés után ugyan "bebarnultam", vagyis inkább narancssárga színem lett, nem barna. Elég ocsmány volt, és sajnos hónapokig így is maradt. Én nem ajánlom, örülj hogy fehér vagy, ha nem tetszik napozz, azzal leszel csak normális barna. Szolival nem.
2014. júl. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

rendben, köszi a válaszokat

napozni hogy kell? mert viszonylag könnyen leégek, de ha magamra kenek 5cm napozó krémet azzal meg semmit nem barnulok nem?

2014. júl. 9. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:

próbáld ki a szolit, nyugi ha leégsz nem lesz hónaokig narancssárga szÍned:) lehetetlen.

menj el néhányszor , először pár percre vagy amit a szoliban ajánlanak neked.

2014. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké, hát ha párszor kipróbálom attól csak nem lesz semmi bajom:)
2014. júl. 9. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!