Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoláriumba szeretnék menni....

Szoláriumba szeretnék menni. Hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Úgy értem, bemegyek az üzletbe és mit mondok, azon kívül, hogy szolizni szeretnék? Vagy a lány/ nő aki ott lesz segíteni fog? Álló vagy fekvő szoli a jobb? (Nagyon fehér a bőröm) Hogy kell használni a gépeket?

2012. máj. 13. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne menj, cigányos.
2012. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha megmondod hogy még soha nem szoliztál, akkor biztos elmondják a tudnivalókat
2012. máj. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bemész és mondod hogy szeretnél befeküdni valamelyik gépbe de még sosem szoliztál és hogy mit ajánl..elfog mondani mindent
2012. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bijjjus7 ***** válasza:
Szia! Mindenképp mond el a lánynak, hogy még sohasem szoliztál! Ő ismeri a gépeket, úgyhogy tudni fogja melyikbe mehetsz be illetve hogy hány percre, de mindenképp fokozatosan növeld az időt! Én Csokiszoliba járok (17.kerület, Kis utca 3.) és nagyon jók a gépek, ott csak levetkőzöl és bekapcsolod a Start gombot a gépen, és amint letelt az idő felnyitod/kinyitod a tetejét, felöltözöl és kijössz! Minden mást a lányok elintéznek :)) Egyébként az álló és a fekvő gépek is jók, érdemes a kettőt kombinálni! JÓ szolizást majd! Remélem segíthettem!
2012. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem csokicsöves szolit keress, és ott is EU szabványosat, ha nagyon világos a bőröd. Mindenképpen mond a recepciósnak, hogy még sosem szoliztál, így ő tudni fogja, hogy mit ajánljon és biztosan megmutatja a gép kezelését is. Használj szolikrémet is, mert attól gyorsabban barnulsz és tartósan megmarad a színed is. Remélem segítettem!:)

2012. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2012. máj. 14. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!