Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a (sok) pattanásaim...

Mit tegyek a (sok) pattanásaim ellen?

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Egészséges életmód, bio kencék.
2014. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmilyen bio kencét venni. Kend be fogkrémmel, hagyd fenn egy-két óráig, majd mosd le. Ez szépen leszárítja. Csináld minden nap(nem tudom, mennyi van), aztán el fog tűnni.
2014. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Meg jöhetnek...
2014. júl. 11. 13:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikai tisztítás otthon hegek,nem gyógyuló sebek maradhatnak.
2014. júl. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A fogkrémet inkább ne. Tudom,hogy csak segíteni akarnak, de az nem bőrre való és hosszútávon többet árt, mint használ. Igaza van az első válaszolónak, a natúr termékek sokat segíthetnek, mert nincsenek vegyszerekkel tömve. Tudom neked ajánlani a Jármy kecsketejes szappanokat. Minden bőrtípusra különböző szappanok vannak, így pattanásos bőrre is. Interneten tudsz rendelni elég olcsón. Ami még nagyon jó, az a Duac gél. Bőrgyógyász írja fel neked, és gyógyszertárban tudod megvenni. Minden este be kell vele kenni az arcodat. Antibiotikum van benne, ezért maximum 12 hétig szabad használni, utána szünetet kell tartani. Nekem sokat segített, de másoktól is pozitív tapasztalatokat hallottam, a nővéremnek például szinte egy pattanása sincs, mióta ezt használja. Ha akarod, kozmetikushoz is elmehetsz, mert ő tudja igazán megtisztítani az arcodat. Aztán a bőrméregtelenítés is segít, minden nap sok gyümölcsöt és zöldséget egyél és legalább másfél/két liter ásványvizet igyál. De ami állítólag sokat segít, az a zöld turmix, tele van vitaminokkal, szóval jót tesz a bőrnek. Az interneten több receptet is találsz. Hetente egyszeri kamillás arcgőzölés is jó. És soha ne nyomkodd magad! Hirtelen ennyi. :)
2014. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!