Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a pattanásaim ellen?

Mit tegyek a pattanásaim ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom,már vagy 1000 kérdés van ezzel kapcsolatban.Nagyon sokat át is néztem,kaptam jónak tűnő praktikákat,javaslatokat.Sokat ki is próbáltam,de van amitől csak rosszabb lett.pl.: méz+valami zöld cucc össze préselve .Mindenki azt mondta ,hogy neki az segített . Nos nekem csak több és nagyobb lett. Van valami jó ötlete ,hogy mivel tudnám eltüntetni ? Még valami: az arcomon nem durva,egy két darab ,és csak a hajam mellett. Viszont a mellkasomon,és a nyakamon rengeteg és nagy pattanás van. Nagyon utálom . Nem tudok kivágottabb pólót felvenni ,vagy feltűzni a hajamat,mert látszódik . Az a baj,hogy eddig nem zavart annyira ,de jön a jó idő,nem szeretnék 20’C-ban garbóban lenni . Kérlek titeket ,ha van jó tanácsotok mondjátok el!

Bőrgyógyász,kozmetikus most nem jöhet szóba. A szüleimnek nincs rá pénze.

Köszönök minden hasznos tippet! 14/L



2014. febr. 23. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
étkezz egészségesen.
2014. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ami talán nem foglalja magában: a tejtermék rosszat tesz a bőrnek.
2014. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na.A tejtermék rosszat tesz,utolsó ez saját tapasztalat? :) Ha rosszat is tesz(egyébként semmi bajod nem lesz tőle,se patti,se semmi)ennyi idős korban ne hagyd el a tejtermékeket,mert nem fejlődsz ki rendesen.A hátadat minden este mosd le szappannal alaposan,illetve ha egészségesen étkezel(nincs kóla,chips,tábla csoki) az is sokat segít.Illetve ajánlom a Baleás arcradírt(DM-ben kapható),nekem sokat segített.:)
2014. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

"mert nem fejlődsz ki rendesen."

:) ezt úgy imádom.

senki ne próbálja elhitetni velem, hogy egy antibiotikumokkal és növekedési hormonokkal fertőzött tehén anyatejét kell innom, hogy egészséges legyek.

[link]

2014. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

+a népesség 2/3-a laktózintolarens ~ véletlenül? semmi szükségünk rá. kínában egyáltalán nem isznak, és egy csontritkulásban szenvedő egyént nem látsz.:)

(nem kell mindent elhinni amit a tévében hallasz)

2014. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat .

Valakinek van valami házi praktikája ,amivel kicsit kordában tudom tartani őket ?

2014. febr. 25. 20:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is imádom,mikor valaki hipohonder,és hisz minden ilyen okosságban.;) "Népesség 2/3-a laktózérzékeny" - ez elég téves adat.:) Tény,az én gyomrom sem bírja teljesen,de felfőzve nem fáj tőle a hasam.Az,hogy nem fejlődik ki teljesen,az igaz.A csontok legalább is biztos nem.:)
2014. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De kis édes, média által manipulált fogyasztó vagy:) (mert csak a tejben van kalcium és foszfor. egyértelmű.)
2014. febr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Reggel este mosd meg kamillás vizzel !

És nagyon fontos h ne nyúlj hozzájuk nap közben , koszos kézzel meg főleg !

2014. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!