Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan kozottetek, aki...

Van olyan kozottetek, aki terhes volt es par orat a frissen festett hazban volt es baba egeszseges? 9mar kb.2-3eves?

Figyelt kérdés
tegnap kb.4 orat szivtam a festeket,mert segitenem kellett....
2011. júl. 13. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
A lányommal voltam terhes és a szobáját tapétáztuk, majd festettük ketten a férjemmel! Azóta 16 hós és semmi baja, de úgy csináltunk mindent, hogy az ablak és az erkély ajtó is nyitva volt!
2011. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy festéküzem mellett dolgoztam terhesen, és átjött az irodánkba a hígító és festékszag. Néha marta a szemem, olyan töményen jött át hozzánk! Már terveztem, hogy eljövök emiatt táppénzre, de végül leállt a festéküzem szerencsére. De így is hetekig ültem a festékszagban. Lányom makk egészséges szerencsére.
2011. júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Étkező és gyerekszoba festés a 40 fokban 30 hetesen. Aztán beépített szekrény építés, 2 hétig fűrészporban aludtunk. Most pedig egészséges, gyönyörű (és hisztis) 21 hónapos kislány :)
2011. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35 hetesen egyedül festettem ki az egész lakást nyitott ablakoknál, a fiam makkegészséges 2,5 éves
2011. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is festettem 36 hetes várandósan, aztán a másik szobában aludtunk, amíg száradt a festék. 2,5 hónapos a baba még csak, de nem hinném hogy ettől bármi baja lenne később. :)
2011. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 38 hetesen festettem ki egymagam az egész lakást és a gyereknek semmi baja. Nem kell mindentől félni.
2011. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, ez már nagyon túlpara kategória.

Semmi baja nem lesz a gyerekednek, nem kell feltett kézzel steril szobában ülnöd mozdulatlanul 9 hónapon át!

2011. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi méhek kaptárait festettük a szabadban, amikor terhes voltam (még félidő előtt volt, ez tuti, de pontosan nem emlékszem, hány hetes voltam). És hiába szabad ég alatt, azért jutott az orromba is a festékgőzből - de sajna muszáj volt megcsinálni. Azóta kisfiam 21 hónapos elmúlt, ennél egészségesebb nem is lehetne. :)
2011. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is nyitott ablaknál fesetettem 26-30 hetesen a lakást!Semmi baja nme lett a lányunknak! :)

Én vizesedtem be akkor nagyon de nem a festékszagtól, csak a nagy melegtől,és a strapától :)

2011. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
teljes lakás kifestése 33 hetesen, nyitott alaknál. napig tartott, közben otthon is aludtunk. most 1,5 éves, egészséges lányom van:)
2011. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!