Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetek egy nap alatt szőke a...

Lehetek egy nap alatt szőke a haj roncsolása nélkül?

Figyelt kérdés
Jelenleg középbarna a hajam, de az eredeti hajszínem középszőke és ennél egy kicsivel világosabbra szeretnék váltani minél hamarabb. Az a kérdésem, hogy egy nap alatt ez elérhető? Nagyon roncsolná a hajam ha egy nap alatt szőkülnék ki? Hozzáértők válaszát várom! Köszönöm :)

2014. júl. 11. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindegy hány nap alatt, mindenképp szétroncsolja a hajad a szőkítés.
2014. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tapasztalatból beszélek: kérdés, mi a roncsolás...


nekem a fejbőröm égett le (nem vészesen, bár én nem vagyok nyafogós) és a hajam kicsi sprődebb, de nem sokkal. nekem megérte.

2014. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kyra72 válasza:
Igen lehetsz, attól függ, milyen az alapszined.Ha még nem volt festve és Ha nagyon sötét, és bátor a fodrászod és 12%-os oxival szivatás nélkül nekimegy,azaz előszőkíítés nélkül így befesti, akkor lehetséges. Szép hamvas árnyalatot válassz, hogy kilője a sárgaságot, sok sikert hozzá, remélem sikerül. A másik módszer, hogy veszel garnier color naturals 111 extravilágos hamvasszőkét, és a hajteljes hosszára felkened, de ez is csak akkor működik, ha nem volt előzőleg festve a hajad. Ha festve volt, mindenképp szivatni kell, a hajroncsolódást nem tudod elkerülni, de vannak már jó ápolók.
2014. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!