Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vehetek titokban epilátort?

Vehetek titokban epilátort?

Figyelt kérdés
Beszéltem anyámmal erről mire azt mondta hogy nem kell nekem még olyat használnom, mondtam hogy de igen és nagyon gáz. Eddig borotváltam, azt se tudta de azt nem nehéz eltitkolni. Viszont azt mondta epilátort nem vehetek. Az övét meg nem akarom használni, szóval vehetnék egyet titokban? Akkor epilálnám ha nincs itthon a hangja miatt, csak félek megtalálná. De már nem akarom felhozni a témát, és bánom hogy kértem hogy vehessek. Mert most számítani fog rá.
2014. júl. 12. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
persze, hogy igen, ha van rá pénzed.
2014. júl. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát felőlem aztán vehetsz, úgyis anyád fog leszúrni miatta, nem én.

De nem a legjobb terv. Ülj le vele és beszéljétek meg. Mondjuk ha 10 éves kisgyerek vagy, tényleg nincs rá semmi szükséged még.

A szülők egy idő után feladják és megunják, ha nem irrális dolgot kér a gyerek. Nyaggasd egy kicsit, kérd szülinapra vagy valami, meséld el, hogy a suliban halálra fognak cikizni.

Ha meg mindenáron titkolózni akarsz, inkább gyantát vegyél, azt szép csendben is el lehet intézni. Az elég cikis szitu lenne, ha anyukád hazaesne, te meg meg se hallanád az epilátor zaja mellett.

2014. júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
14 vagyok.
2014. júl. 12. 11:52
 4/8 bilingual ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vegyél, ha tényleg nem lehet megbeszélni vele, de valami olyan helyre tedd el, ahol tudod, hogy nem keresné, semmiképp ne ruhák közé, azt túrják fel a szülők legelőször... Az epilátor kicsi, szinte bárhol elfér, én ha valamit el akartam dugni, azt mindig oda raktam, ahol a sulis cuccomat tartottam, azt valahogy nem bántotta, vagy esetleg ha vannak régi játékok bedobozolva a szobádban, pl. barbie vagy plüssök, vagy ilyesmi, akkor oda is teheted...


arra meg tényleg ügyelj, hogy olyankor csináld, mikor ő még nincs otthon, bár ha kötött a munkaideje, akkor ez nem lesz nehéz.


üdv

2014. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyaggasd még egy kicsit, bár nem tudom megérteni, hogy egy 14 éves gyerektől miért "tiltják" az epilátort..én 12 voltam, amikor anyukám megmutatta a sajátját, hogy hogyan kell használni és egész normális felnőtt lett belőlem.
2014. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vehetsz, szerintem jó ötlet ha nem akarsz borotválni. Nem értem anyádat, lehet hogy "felnőttesebben" kéne vele beszélned erről? Hogy belássa tényleg jó ötlet. Vagy nem attól fél hogy neki kell megvennie? Mert azért egy normális epilátor 7000 ft körül kezdődik, nem mindenkinek kis összeg ez. Neked van ennyid hogy megvedd? Mert akkor mondd neki azt is hogy te fizeted.
2014. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utálok vele ilyenkről beszélni, mert nem megértő, nagyon maradi. Egyébként egy philipset néztem ki 10000 alatt, és van rá pénzem.
2014. júl. 12. 22:18
 8/8 anonim válasza:
nem tudom, még aktuális-e, de velem ugyanez volt, ugyanígy 14 évesen. anyu csak nem akart venni nekem, azt mondta, hogy szerinte nincs szükségem rá, úgyhogy egyszer barátnőmmel (akinek már volt epilátora) elmentem és vettem egyet. nem tartottam titokban, és nem is szúrt le érte. nem mondom, hogy örült, de elfogadta a helyzetet, és nem kellett sok idő, hogy meg is békéljen vele, hogy a kicsi lánya elkezdett felnőni.:D
2014. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!