Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthon gyantáztam a bajszomat,...

Otthon gyantáztam a bajszomat, meg is szívtam vele. Gyors megoldásokat keresek rá, tudtok tanácsolni valamit?

Figyelt kérdés

Régebben vészhelyzetekben hideg gyantával szedtem le a bajszom, amúgy kozmetikus csinálta, nem volt vele gond.

De most kipróbáltam a forró gyantát, hát jól meg is szívtam vele. A szőrt nem igazán szedte le, viszont úgy néz ki, mintha a bőrt igen. Eddig égési nyomnak tűnt, most már átment ilyen hámlás-szerűbe (kb 4 nap), de még mindig piros és elég ronda.

Mivel kenjem? olvastam itt jegelést, meg neogranormon krémet, de szerintetek mi lenne a legjobb? Csütörtökre nagyon el kéne tűnnie. Nem akarom lealapozni, mert azt is láttam, hogy attól csak rosszabb lesz.

Rossz indulatú kommentelők kíméljenek, mert így is eléggé kétségbe vagyok esve, és már tudom, hogy hülye vagyok, néztem már tükörbe, nem kell mondani.

Köszönöm!


2014. júl. 13. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel égés így nem tűnik el csütörtökre sajnos még van a varasodás folyamata.Aloe vera a legjobb,hidratál nem engedi kiszáradni a bőrt és védi az újat.
2014. júl. 14. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!