Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kicsit extrém színre festeném...

Kicsit extrém színre festeném be a hajam, de még bizonytalan vagyok. Vélemény? Hajszínezőről pár tanács?

Figyelt kérdés

Szóval,bocsánat a fura kérdés miatt először is :D Az igazság az,hogy sötét barna hajam van eredetileg,az a tipikus semmilyen barna,semmi különleges nincs benne.Ezért már kb 3-4 éve festetem,ilyen közép-sötét szőke között váltakozóra.A legtöbb ember azt mondja,hogy sokat lágyít az arcomon,és,hogy jól áll,de azt is mondták már,hogy a nagyon fehér bőrömhöz jobban illene valami sötétebb hajszín a kontraszt miatt,meg,hogy kicsit olyan sárgás színe van,szóval elgondolkoztam még így suli előtt,hogy beszínezem valami sötétebb színre.Mivel tényleg fehér a bőröm,ezért a feketét kizártam,azzal nagyjából ilyen kriptaszökevénynek néznék ki,és egy sötét színt se tudok elképzelni magamon őszintén szólva.Amivel kacérkodok mostanában az a mélylila,sötét/feketés lila színű haj.

(valami ilyesmi színűre:

[link] /ff9d7b779f73103a057c0d8324c8987c.jpg )

!!!A kérdéseim a következők lennének!!!:

-Tud-e valaki olyan hajszínezőt,amivel ilyen vagy hasonló színűre be tudom festeni a hajamat,de max. 3-4 hajmosásig tart?

-A következő kérdésem,hogyha esetleg nem állna jól(valszeg nem fog),akkor egy normál hajszínező esetében mennyire befolyásolja ez a festett szőke hajamat?Elég nehéz volt elérni azt a sötét barna hajamból,hogy egyáltalán befogja a szőke,nemhogy ilyen jól,mint most,szóval ha ezután a "kisérlet" után kezdhetném előröl az egészet,akkor nem kockáztatok.

-Van valakinek valami tpasztalata ilyen hajszínező/hajfesték eltávolító/radírral kapcsolatban?Hatásosak?

-Mennyi idő mire egy ilyen hajszínező kikopik?Lehet festeni a hajszínezett hajat(a haj minőségemért nem aggódok,meg se kottyant neki egy gyengébb hidrogénezés,és a festéssel sem volt soha gondja,szóval az nem probléma:))?

Húgomnak maradt hátra a hajszínezős korszakából két mélylila festék,garnieres,ami pont jó lenne nekem,de nem nagyon merem használni.Húgomnak egész jól állt,de ő sajna nem mérce,mert nagyon különbözünk,ő barnabőrű és csokibarna hajú,és az arcvonásaink is azért különböznek :/

Előre is köszönöm a segítséget!


2014. júl. 13. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Fodrászkellékesben lehet kapni kimosható hajszínezőket, azokkal csináld, az sem jön ki könnyen szőkített hajból, de sok mosás után azért csak meg lehet tőle szabadulni ha nem tetszik.

Hajfestékkel elsőre semmiképp ne fesd be, én azt tettem, nagyon nem állt jól és két leszívatás után is látszik még a szőke hajamon egy részen kissé halvány rózsaszínes.

2014. júl. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!