Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szaisztok mell alattig érő...

Szaisztok mell alattig érő barna hajam van de mostanában hátul középen megritkult a hajam. Szerintetek az megoldás lenne ha levágatnám váll alattig? Már jó pár éve eddig ér a hajam.

Figyelt kérdés

köszi mindenkinek 17L

Ja és még 1 kérdésem ha lehetne mivel lehet természetesen a sötétbarnából világosbarna hajszínt csinálni? Festék kizárva


2010. jan. 8. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha egy résznél kiritkult a hajad menj el orvoshoz, ez egy betegség tünete is lehet!

Vagy vitamin hiány ilyesmi..

Szerintem ha levágatod attól nem fog jobban megváltozni..

Ha világosítani akarsz festék nélkül akkor citrom lével moss hajat, de az is csak nagyon keveset világosít a hajadon. Annyi árnyalatot csak festékkel tudsz világosítani, azok között is hidrogénessel.. a hennát is kipróbálhatod van abból is világosítós de ugyanúgy roncsolja mint a többi..

2010. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az a baj hogy voltam góckutatáson meg minden lehetséges helyre elküldött az orvos és semmit nem találtak,de mégis hullik :(

azt mondták hogy ősszel,télen jöbban hullik de érdekes tavaly nem hullott :/

2010. jan. 10. 10:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen korszakom, és nemtudták hogy mitől van..de elkezdtem szedni B vitamin tablettákat, és megszűnt a hajhullás..
2010. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!