Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett hajra való head &...

Festett hajra való head & shoulders sampont lehet még kapni valahol Pesten?

Figyelt kérdés
Egy csomó üzletben kerestem de nem találtam..nagyon kéne.

2014. júl. 16. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A Head&Shoulders-et ne haasználd! Jobb is ha nem találod, mert nagyon zsíros lesz tőle a hajad!!! Az egy szar sampon és ratyi! Véleményekből és tapasztalatból tudom. Inkább keress valami mást, de ezt tényleg ne használd!! .__."
2014. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem még pont hogy ez használt. 1hete elfogyott az enyém és anyukám samponjaval mostan hajat és nem birok vele. Kezelhetetlen száll szana szét meg minden. Nekem jó tapasztalataim vannak vele egyedül az hogy nemtudom hogy most a festék minősége vagy a sampon miatt de kifakult a hajam. Én is azt keresek vagyis aki tud, írjon.
2014. nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!