Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy szolárium használata hogy...

Egy szolárium használata hogy néz ki?

Figyelt kérdés
sziasztok, még soha nem használtam és tudni szeretném milyen egy ilyen. először is ki kell fizetnem, majd csak utána mehetek be egy ilyen terembe? és ott lát valaki meztelen engem? a szoláriumot nekem kell beállítani vagy beállítják amilyenre kell? és ha nekem csak 5 perc kell, azt majd ki fogják kapcsolni vagy csak ki kell szállnom 5 perc után? bocs ilyen amatőr kérdések miatt csak így elsőre tök ijesztőnek tűnik és nem tudom
2014. júl. 18. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Bemész, köszönsz, elmondod, hogy életed első szolija lesz, és a személyzet segít mindenben. Bent senki nem fog látni, és neked max elindítani kell a gépet, más dolgod nem lesz.
2014. júl. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!