Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy éjszaka alatt tönkrement...

Egy éjszaka alatt tönkrement hajvégek?! Mit történt?

Figyelt kérdés

Reggelre egy jó vastag tincs végén teljesen tönkrementek a hajvégek, olyan lett, mint a tipikus agyonszőkített, vasalt hajak végei, sprőd, mint egy seprű. Este még normális volt, egészséges, és a hajam többi része még mindig olyan. Nem térek magamhoz, hogy történhetett ez...

Gondolom, csak a hajvágás segíthet.


2014. júl. 18. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A hajvágással azért még várj egy kicsit. Vegyél egy jó kis hajpakolást, amit a hajvégedre felkenhetsz. Pl a Palette 2 perces "repair" pakolása. Ha attól sem lesz jobb, akkor lehet vágatni.
2014. júl. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megizzadtál, forgolódtál és alattad úgy gyűrődött a hajad, hogy "eldeformálódott". Ilyen már velem is volt.

Még várj a hajvágással, következő hajmosásnál használj valami pakolást vagy kókuszolajat.

2014. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, hogy valahogy "meggyőrhettem". Irtó ronda, és igénytelen hatást kelt, legszívesebben már most levágnám saját magamnak.

Éjszakára kenek fel a hajvégekre egy kis kókuszolajat, hátha attól jobb lesz.

Esetleg ha felkötném éjszakára, akkor elkerülhetném ezeket a "baleseteket", vagy csak megtörné a hajgumi?

2014. júl. 18. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem láttam. Nem gondoltam volna hogy ilyen megtörténhet :O
2014. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eddig én sem. Bekentem kókuszolajjal meg fújtam rá Gliss kur spriccelős balzsamját, kifésültem, reggelre meg már semmi baja sem volt. Ha nem látom, el sem hiszem.
2014. júl. 19. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!