Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti éjszaka hogyan...

Lányok! Ti éjszaka hogyan hordjátok a hajatokat?

Figyelt kérdés
Szinte minden helyen azt írják, hogy éjszakára a kiengedett haj a legjobb, hogy a hajszálak szabadon tudjanak lenni. Viszont amikor este hajat mosok és megszárad a hajam még szép, de ha kiengedve hagyom akkor reggelre, nem marad szép egyenes, hanem annyira elalszom hogy az borzalom. Száraznak hat az egész. Ha összefogom (de csak lazára) akkor meg sokkal szebb, fényes marad reggelre is, majdnem olyan, mint a hajmosás után. Ti hogyan csináljátok?

2013. dec. 1. 19:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
egyébként hosszú egyenes hajam van. elfelejtettem írni
2013. dec. 1. 19:57
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
befonni. Így nem kócolodik és enyhe hullámok is lesznek rajt és nem lehet elaludni.. Viszont nem lesz egyenes. csak szép.:)
2013. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
jó ötlet, köszönöm! de igazából inkább szeretnék maradni az egyenes hajnál, csak nehéz megoldani. nem szeretem amikor reggel olyan csúnya :(
2013. dec. 1. 20:17
 4/14 anonim ***** válasza:
En altalaba vagyis szinte mibdig kiengedve van ejszakankent. Ha a hajadon nem veszel eszre semmi elvaltozast toredezest hord ugy a hajad.
2013. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én lazán szoktam összefogni:) Idegesít, ha ki van engedve:D
2013. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2013. dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig kiengedem, de régen összefogva hagytam. Ismerek valakit aki felűl összefogja. Engem viszont zavar, ha összefogom, mert ha ráfekszem nyomja a fejem!:D
2013. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
kontya fejem tetején vagy kiengedve :))
2013. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kontyban van szinte mindig, ilyen csipeszes csatokkal, mint napközben. Nem zavar, mert hason alszok. Néha be is szoktam fonni. Kiengedve egyébként nem jobb a hajnak, mert a sok dörzsölődéstől ha forgolódsz könnyen törik. Jobban ki is szárad kibontva, meg kócolódik, így reggel a fésülés is több kárt tesz benne.
2013. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kiengedve. De ki fogom próbálni én is a fonást: )
2013. dec. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!