Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesszem gyorsabban a...

Hogyan növesszem gyorsabban a hajam?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok a tapasztalataitokra, hogy nektek hogyan nött gyorsabban a hajatok. Pl.: sampon, vitamin, vagy valami otthoni recept segitségével.
2010. jan. 9. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

(minden 5. kérdés erről szól. kicsit igazán visszaolvashattál volna)


Amúgy:

- Bánfi sampon

- Revalid

- Biovanne szépségvitamin

- Vitanol C


Csak néhány példa ez.

De elvileg jók.

2010. jan. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Étkezz egészségesen.Nem csak kívülről kell ápolni a hajat...
2010. jan. 9. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. jan. 9. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Fejbőr masszázs. Felélénkíti a hajhagymákat. És a Bánfi sampon és hajszesz vált be még nekem. Viszont ezek mellett is néha néha visszakell vágnia hajból, mert törik és nem fog látszani, hogy nőtt. Amugy télen nem fog nagyon nőni, ilyenkor sokkal lasabban nől a haj, mint mondjuk nyáron.
2010. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ma vettem bánfi hajszeszt és sampont, és revalidot. remélem nyárig látványosan meg fog nőni:D köszönöm a válaszokat!:)
2010. jan. 10. 21:35
 6/7 Paulis Imre válasza:

Lehet kapni kifejezetten ilyen haj dúsítót és növesztőt

De ez nem olyan fajta hajnövesztő hanem szó szerint idézve: megugrasztja a haj hosszát már a hajtövektől

2011. júl. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Imre! És ennek a hajnövesztőnek mi a neve? :)
2011. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!