Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ombre hajat hogyan kell...

Az ombre hajat hogyan kell újra festeni? Mennyi időnként? Otthon lehet? Ha lehet otthon, akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Barna hajam van és szőke ombrét szeretnék. Nem tudom, hogy ha újra kell majd festeni az ombrét,akkor megint fodràszhoz kell menni?
2014. júl. 20. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:

szia lehet hólyeséget mondok szakmailag mert nem vagyok fodrász csak leirom hogy én hogy csinalom otthon nekem is barna hajam van csak nekem vörs az ombre benne


nos igen lehet otthon ,bármilyen márkáju,szinü hajfestékkel lehet

1,lehet venni ombre festeket a neve loreal preferance van több is belöle ebben találsz 1 ombre huzalt másnévez 1 ombre kefet amivel felviszed a hajadra a festéket ez az egyik megoldás

2, megveszed rossmanban vagy dm ben az álltalád választott hajfesteket és a kezeddel feliszed rá ahogy szeretned

3,ahogy én csináltam magamnak felgumizod lofarokba és a copfod bekened festékkel a tetejét pedig nem

nos ezeket a megoldásokat tudom...


mien gyakran kell festeni? én eleinte 1 2 hetente festettem ujra mert ledobta a vöröset,de havonta is lehet mindha az egesz hajad festett lenne ,vagy ha látod hogy fakul a szine stb ez egyénfüggö

remélem tudtam segiteni 1 kicsit

2014. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsi az irásért hülyeséget ezt akartam irni a 2,szonak
2014. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. júl. 22. 13:19
 4/4 anonim válasza:
Én akkor szoktam újrafesteni, ha fakul vagy koszolódik, vagy világosabbat akarok. Sötétszőke hajamba csináltam platina ombrét.és harmadszori festésre értem el a kívánt színeredményt. Loreal-al csináltam majd áttértem a Palette Delux melírozójára. Kb félévente szoktam újrafesteni. Úgy szoktam, hogy bekenem az alját kb 5 cm hosszan majd 10 perc múlva feljebb kenem és a maradék festékből egy pár kválasztott vékony tincsre feljebb kenem, ilyen melírosan.
2014. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!