Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megfestettem a hajam és...

Megfestettem a hajam és sötétebb lett, mint amilyet szerettem volna és szeretnék 2-3 árnyalattal világosabbat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Leszívatni és újra festeni annyira nem szeretném, de tudom, hogy festék festéket nem világosít, és nem tudom mit tehetnék,hogy világosabb színű legyen.

#hajfestés #világosítás #Loréal Casting
2014. júl. 21. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit sajnos.
2014. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél hajradírt fodrászkellékesnél és szedd le vele a festéket, aztán világosabb festékkel fesd be. De legjobb az lenne ha fodrászra bíznád.
2014. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fodrász Krisztina ***** válasza:
66%
Kedves Kérdező! Valóban jól tudod,festék festéket nem világosít,így csak a "szivatás" marad,de ennek is 3módja van, az első a melírozás a második a koktélozás vagy másnéven radírozás és a harmadik pedig amikor leblancholjuk,szőkítjük a hajat. Mivel csak 2-3 mélységgel szeretnél világosabb hajat így nem kell félni, nem roncsolódik a hajad. Viszont ha most világos volt a hajad és arra kentél sötétebbet akkor hajmosások alkalmával fog világosodni. Valamint egy hasznos tanács: Máskor ha nem szakemberre bízod a festést a festékeknek mindig van egy számuk az első szám mindig a színmélységet jelöli és minnél nagyobb a szám ugye annál világosabb színről van szó. Remélem tudt segíteni! :)
2014. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából attól féltem, hogy a festék világosabb hajra való, mint az én hajam és pont az ellenkezője történt amit nem gondoltam volna, az elvárt színt pedig aligha kaptam meg. Abban reménykedek, hogy mosással kivilágosodik, majd ha ez történne akkor ha utána festem de világosabb festékkel az megfogná?
2014. júl. 22. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!