Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor mi igaz az epilátor...

Most akkor mi igaz az epilátorral kapcsolatban? Tényleg elég havonta megcsinálni, vagy már 4-5 nap után elkezd szúrni?

Figyelt kérdés
Most akartam beújitani egyet, de teljesen megoszlanak a vélemények. A csajos oldalakon azt olvasom, hogy nagyon tartós a hatása, viszont sok nőtől már hallottam olyat is, hogy hetente-kéthetente ismétlik. Én alapból elég szőrös tipus vagyok, szal nemtom, hogy megérné e venni...:S
2008. aug. 4. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, akinek gyengébb, világosabb a szőre annak talán elég 3-4 hetente, de mivel az egészen apró szőröket (legalábbis nekem) nem tudja eltávolítani, azok már látszani kezdenek 1-2 hét után. Én Másfél hetente használom, hogy sima maradjon a lábam. Megjegyzem nekem is erősebb a szőröm.
2008. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én amikor epilátort használtam hetente kellett, mert visszanőtt és amikor már nőni kezdett, meg kellett várni, hogy hosszú legyen. Csak úgy tudta kihúzni. A másik, inkább legnagyobb problémám az volt vele, hogy benőttek tőle a szőrszálaim, amik begyulladtak és hát nem volt egy szép látvány.Szóval én szerintem nem éri meg, de biztos sokan jót is tudnak róla mondani.

2008. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri, úgy a legjobb, ha felváltva borotválod és epillálod (így elkerülheted a fentebb említett szőrbenövést...)
2008. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem erős szőröm van, kb 3 nap után már kezd kinőni a szőr. Na meg maga az epilálás is órákig tart mert alig szedi ki. Szerintem gyantázz inkább.
2008. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Valóban tartós, de szőrbenövésveszély van...Nem fáj annyira mint mondják, legalábbis én egészen meglepődtem egy év borotva után egyáltalán nem fáj, csak egy kicsit kellemetlen volt...2-3 nap után nem fog szúrni hacsak nem szakadnak el a szőrszálak, ezt úgy előzheted meg, ha a szőrszálak rövidebb mint fél centi.

A hónaljban nagyon tartós a hatása, kicsit ritkít is, viszont ott elég fájdalmas, de meg lehet szokni...Én elötte meghúzom a hajam, majd megcsípem a combom, így felvezetem magam a fájdalomra, mert kissebb fájdalom után már nem olyan rossz mint hirtelen nekikezdeni...

2008. aug. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. :):) Ez a csipegetős nem is rossz ötlet :)
2008. aug. 18. 14:43
 7/7 anonim válasza:
Inkabb gyantazz
2016. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!