Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 éves vagyok. Van ilyen...

13 éves vagyok. Van ilyen Garnier Pur 3 in 1 ( szerintem rosszul irtam le) krémem az az amelyik lehet arclemosó, maszk meg bőrradír. Többi lent. Vagyis a kérdés?

Figyelt kérdés
Eddig sima vizzel meg szappannal mostam az arcomat le. És most használtam másodszorra a krémet és miután lemostam néhány óra múlva nagyon zsíros lett tőle az arcom. Főkép az orrom. De eddig nem volt ez amig a szappanost vizt használtam. És mind a kettő alkalom után lett zsíros az arcom. Miért van ez?
2014. júl. 23. 02:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert neked a jelek szerint nem jó ez a termék. Mondjuk igen nagy hülyeség egy ilyen terméket kifejleszteni, ez a 3 dolog teljesen mást tud, nem lehet egy flakonba önteni őket. Tehát én már meg sem vettem volna. Szappannal semmiképpen ne mosd az arcod. Vegyél egy arctisztítót, ha ilyen érzékeny a bőröd a dm alverde termékeit tudom ajánlani, egy bőrradírt, maszkot pedig csak akkor ha feltétlen szükségét érzed, az nem annyira fontos.
2014. júl. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. júl. 23. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:
3in1 termékek semmire nem jók, igazából a többi sem. Ha rendes arctisztítókat akarsz akkor bioboltban keresgélj. Szappan tökéletes az arcmosáshoz, de csakis a natúr szappan, nem a színes, illatos vacakok.
2014. júl. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolókkal kell egyet értenem, ezek a termékek semmit nem érnek, többet ártanak, mint használnak. Kiszárítják a bőrt, mert "zsíros bőrre valóak" (ha-ha, persze), de ezzel pont hogy gyors utánzsírozásra késztetik az ember arcát. A bőrünk nem hülye, ha kiszárad, utánzsírozza magát, minél inkább szárítod, annál inkább fogja a zsírt termelni.

Natúr bioszappanok azok, amik tisztítanak, de nem szárítják ki a bőrt.

2014. júl. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!