Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet annak az oka, hogy...

Mi lehet annak az oka, hogy folyamatosan jön ki a tartós hajfesték a hajamból?

Figyelt kérdés
2 hete festettem be a hajam a L'Oréal Préférence Blue Black Pearl hajfestékkel a hajam, ami elméletileg tartós hajfesték.. és amikor hajat mosok, akkor mindig sötétkék a leöblített víz.. egyre barnább a hajam a hajtövekhez közelítve..! :O Szerintetek a hajfestékkel van a baj vagy a hajammal? Ha újra befestem vele jobb lesz, vagy próbáljak ki valami újat?

2014. júl. 25. 06:23
 1/6 amira21 ***** válasza:
Szerintem a sampon a hibás. Legalábbis nekem is volt ilyen problémám. Az előző samponomtól folyamatosan "szines" víz folyt le a hajamról és kopott a festék. De vettem direkt festett hajra való sampont attól már nem. Szerintem próbáld ki!
2014. júl. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi! :)
2014. júl. 25. 06:30
 3/6 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem több oka is lehet, egyrészt ez nem egy minőségi festék. Hajfestéket fodrászkellékesben vegyél. Normálisat csak ott kapsz. Kékesfekete kb minden márkából van.

Ugyanott kaphatsz sampont is vagy folyadékot ami festett hajra való, azt használd. A drogériás festett hajra való samponok szintén semmit nem érnek sajnos.

Viszont mivel a kékesfeketében a kék nem tartós szín, így az mindig hamarabb fog kikopni, mint egy természetesebb árnyalatú festék. Esetleg vehetnél sötétkék színezőt és azt hajpakolásba keverve frissíthetsz a színen ha kell. Az legalább nem árt a hajnak úgy mint a festés.

2014. júl. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
A kékesfeketéből a kékesség hamar kikopik kb. minden festéknél, fodrászkellékesnél is. Kék mixtonnal, vagy kék színezővel ezen lehet "frissíteni".
2014. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azzal nem lenne baj ha csak a kék jönne ki... De az a baj, h a fekete is egyre inkább :/ és már inkább barna mint kékesfekete :(
2014. júl. 25. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne meleg, hanem inkább langyos vízzel öblítsd a hajadat, használj festett hajra való hajápolási termékeket. És még annyi, hogy egy második festés után is kopni fog kicsit, lilás "leve" (:D) lesz a hajadnak mosáskor, de már kevésbé lesz látható a kopás.
2014. júl. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!