Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ombre haj festés festett hajra?

Ombre haj festés festett hajra?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy Loreal ombre-s hajfestéket középbarna hajhoz. Vettem hozzá és középbarna hajfestéket is, mert 2 hónapja csokoládébarnára volt festve. Az lenne a kérdésem ha befestem a középbarna festékkel a hajam mennyi idő után fessem be az ombre-s hajfestékkel?

2014. júl. 23. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit jelent nálad a csokibarna meg középbarna? Mert ezek fantázianevek, de mégis milyen árnyalatok ezek?

Festék festéket nem világosít erre számíts, ha barnát festesz barnára szerintem valami sötétbarna lesz az eredmény majd. Ha te még erre ráviszed a szőkét (ombre) akkor abból valami lenőtt haj hatású vöröses borzalom lesz jó eséllyel. Inkább fodrászhoz menj, ombrét otthon nem lehet szépen csinálni.

2014. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet ombrét csinálni otthon, pl. vöröset. De nem szőke ombret, legalábbis szerintem. Elég kockázatos. Ha tényleg szeretnéd, szánj időt a fodrászra!:-)
2014. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!