Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet ez? Elmúlik?...

Mitől lehet ez? Elmúlik? Mennyi idő kb?

Figyelt kérdés
Eddig eléggé rendszertelenül ettem, mindent, tehát édességet is naponta, meg alkalmanként chipseket, üdítőket, emellett nem sportoltam (csak amennyit a tesi óra alatt csináltunk), az arcom mégis sima volt, pattanásoktól mentes, igaz, picit zsíros, de megmosás után az sem volt. Viszont most átálltam az egészségesebb életmódra pár napja, azóta nem eszek édességet, és semmi "műanyag" kaját, csak húst, gyümölcsöt, zöldséget, salátákat és csak vizet iszok, sokat tornázok, erre tele lettem mindenhol (arcom, mellkasom) pattanásokkal. Miért? Nem fordítva kéne lennie? (hogy az egészségtelen étkezés miatt pattanásos lesz a bőrünk). Ez ugye csak átmeneti állapot?

2014. jan. 5. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
méregtelenítesz:D
2014. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
bizony,átmeneti állapot! nyugi,elmúlik majd amint teljesen kitisztul a szervezeted! :)
2014. jan. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!