Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez így jó lesz a...

Szerintetek ez így jó lesz a hajamra?

Figyelt kérdés

Még csak 16 vagyok de már most nagyon hullik a hajam..

Édesapámnak is így volt ez. Neki 22 éve korára fölül teljesen kihullott. Én ezt nem szeretném :/ Nekem még csak a halántékomnál hullik-sehol máshol. Használtam ricinusolajat és bánfi hajszeszt de aligha jók valamire.. Megpróbálkoznék a varga hajcseppel. Úgy olvastam, hogy a feltalálónak is ez volt a baja és neki is segített. -láttam is youtubeon a fókuszos videót.- Segíthet ez szerintetek visszanöveszteni a hajam a halántéki résznél?



2014. júl. 28. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha hormonális okok miatt hullik, akkor a jóistent is rákenheted a hormonháztartásodat nem fogja megváltoztatni. Inkább látogass meg egy jó orvost. Persze ártani nem árt ha rákened, de ha genetikai vagy belső az ok akkor felesleges pénzkidobás.
2014. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És az orvos mit tud tenni?
2014. júl. 28. 12:42
 3/9 anonim válasza:
Bőrgyógyász segíthet, kivizsgál, hátha vitaminnal vagy gyógyszerrel megoldható a problémád. A tv-s hókuszpókuszt felejtsd el.Parasztvakítás.
2014. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát az lehet :/
2014. júl. 28. 13:07
 5/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok ha belső baj van akkor nem bőrgyógyász kell majd, hanem endokrinológus, nőgyógyász tb attól függ mivel van a baj benned. Először irány a háziorvos kérj beutalót vérvételre közben látogass meg egy bőrgyógyászt majd ha a vérvétel eredménye megvan, akkor látjátok majd, hogy van-e belső gond. Ha van pl pajzsmirigy vagy hormon gond akkor az ezzel foglalkozó orvos majd ad olyan gyógyszert ami ezt szinten tartja azaz kezeli.

Azért írtam le részletesebben mert ha a halántékodon hullik az hormonprobléma lesz, pontosabban túlzott férfi hormon okozhatja.

2014. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok, bocsánat én azt hittem lány vagy :D :D ezért küldtelek nőgyógyászhoz :D

ha férfi vagyok akkor full genetika, nem fogja egy csepp sem visszanöveszteni ne higgy nekik :/ ha így lenne nem lenne ennyi kopasz férfi avagy kopaszodó fiú :/

2014. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Erre nincs akkor megoldás :/ Esetleg hajátültetés ha telljesen kihullott.. kb. 24 éves koromra meglessz. ha összegyűjtenék kb. 6-700000 forintot szerintetek megoldható úgy?
2014. júl. 28. 13:21
 8/9 anonim ***** válasza:

sajnos igen, ilyenkor a beültetés szokott beválni :/

a pároméknál is családi probléma, pedig sok drága dolgot kipróbáltak :/

2014. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És a beültetés örökre szól?
2014. júl. 28. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!