Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok mondani valami fura,...

Tudtok mondani valami fura, de jó ízlés határán belüli frizurát 12 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Google-ban már rákerestem, de SEMMI. :(

Valami olyat keresek, ami rövid hajból, itthon is elkészíthető olcsón, de nem károsítja a hajam.Szóval hajvasaló, festés, stb. nélkül.

Barna, kicsit hullámos hajam van és kerek arcom.

Olyanokat ne írjatok, hogy: 12 évesen miért akarsz kitűnni a többiek közül, maradj a normális frizuráknál, miér' akarsz hülyének kinézni, stb.

Köszi minden ötletet!! :)



2014. júl. 28. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]



hirtelen ezeket találtam ami tetszik :) nem tudom hogy pontosan mennyire rövid a hajad, de remélem ilyesmi. :)

viszont ha tényleg az a rövid hajad van, szerintem ez is jó: [link]

:) remélem tudtam segíteni :)

2014. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de háát, mind rövidebb vagy hosszab, mint az én hajam.. :(
2014. júl. 28. 16:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát egy frufrut nem szeretnél bevállalni? :-)
2014. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Frufrura már én is gondoltam, oldalfrufrura, de anya nem engedi, mert attól fél, hogy rosszul fog állni nekem. Már hetek óta ràgom ezzel a fülét, de mindig bedobja az adu ászt, hogy ne akarjam megint elrontani a hajam, legutóbb is az én hülyeségemnek köszönhetően lett überbéna a hajam. Meg azt is szokta mondani, hogy most így jó.

De olyan unalmas!! Most középen elválasztott, oldal a nyakam közepéig érő hajam van, de próbálom mindig valamivel feldobni, de nekem még ezek is unalmasnak bizonyultak, vagyis inkàbb nem tetszettek. Pl. pillangós hajcsatot raktam a féloldalasan a elválasztott hajamba. Úgy néztem ki, mint egy 4 éves, de legalább jól állt, úgyhogy a "hülyéskedünk, és nem érdekel, mit mondanak az emberek" napomon ilyen frizuràval örökítettem meg a szedres arcom.

Szóval ilyen "őrűlt" típus vagyok, de tudok komoly is lenni. Olyan frizura kellene, ami nem az a "most divatos" (nem divatozok, a saját ízlésem szerint öltözök, tehàt vilàgos farmernadrág, bővebb póló, tornacipő), hanem ami engem jellemez. Na ilyet nem találok sehol. És mindjárt itt a suli, ha most is csúnya lesz a hajam, akkor megint nehéz lesz túlélni a tanévet, mert ez a +1 ok 100-hoz, hogy mindenki kinevessen. :/

HELP!!

2014. aug. 4. 02:09
 5/11 A kérdező kommentje:
Jajj, bocsi, előző kommentem tele van szóismétléssel. :(
2014. aug. 4. 03:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet! En is erre keresek megoldast csakhogy nekem masmilyen az arcformam es hosszu a hajam!
2014. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha gyakran befonod, feltűzöd, kontyozod a hajadat nem feltétlenül kell bevasalni, hogy jól nézen ki.

Renegeteg ilyen blog, oldal van ahol fonások láthatóak lépésről lépésre.

Vagy csupán egyszerűen böngészel a google képeknél "egyszerű fonások rövid hajból" címszöveg alatt.

Vagy az szjger.hu-n van egy fashion csoport ahol a divat/haj/smink és efféle tippek, videók vannak és persze kérdések tőlünk és válaszok Dorinától.

Remélem tudtam segíteni.

2014. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi a választ, de sajnos nem jó valamiért ah SzJGer.hu rendszere, ha be akarok menni egy csoportba, akkor azt írja ki, hogy: hiba történt az oldal betöltése közben. :/
2014. aug. 22. 22:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ezek tetszenek, de már annyira hosszú a hajam, hogy idáig se merem levágatni, nehogy sírjak utána. (fenékig ér, 5 éve rendes, rövid fiús hajam volt, imádtam)
2014. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2014. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!