Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a göndör hosszú...

Mit kezdjek a göndör hosszú hajammal? (lent) (F18)

Figyelt kérdés

Először is ha megfogom és lehúzom a hajam akkor az számnál lejeb ér, barna hajam van.

Száraz a hajam és szerintem töredezett, bár ez szubiektiv szeretnék vele valamit kezdeni, Gerovital sampont használok ez megfelelő? Hogy fésulködjek, Hogy ápoljam, hogy mossak hajat, és mit használjak, hogy ne legyen töredezett? Ricinus olajat? Az a már meglévő töredezett hajon tud valamit segíteni? Mert olyan töredezett és száraz, hogy mosás után felugri, és mintha alig lenne pár centi ez kb 2 3 napig tart míg nem zsírosodik be.

tudom kicsit összetett kérdéseket tettem, de nagyon hálás lennék, ha sok kérdésre tudnátok válaszolni. 18 éves fiú vagyok..



2014. júl. 28. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem egészséges, akkor az lenne a legjobb, ha levágatnád. Kérd ki szerintem személyesen egy fodrász véleményét.
2014. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fodrász azt mondja , hogy vannak egy két pár szál hibás, de azt mondja, hogy nem vészes.. de azéert jo lenne a fentieket tudni
2014. júl. 28. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ricinus olaj helyett inkább hajolajat vagy valamilyen olajos hajpakolást használj, csak ne kend fel a hajtövekre.
2014. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért ne kenjem fel a hajtövekre? És akkor segit a regenerálásban?
2014. júl. 28. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:
A hajtövedre azért ne kend, mert zsíros lesz tőle a fejbőröd és az nem szép látvány. Én a kókuszolajat ajánlom. Hajmosás előtt kenek a hajamra (úgy hogy fent az első 3-4 centin és a fejbőrön már ne legyen)rajtahagyom 20 percig aztán rendesen megmosom. Szép fényes, puha lesz tőle a haj, véd a töredezéstől. Amúgy kérdezd meg drogériában, fodrászkellékesnél, vannak jó cuccok kifejezetten göndör hajra.
2014. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!