Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől ilyen szép fényes egyes...

Mitől ilyen szép fényes egyes lányok haja?

Figyelt kérdés

[link]


Én syoss shine használok,de inkább száraznak tűnik a hajam. Mit kéne rá használni h ilyen szépen csillogo legyen?valamilyen spray,hajvasaló?vagy mi? olyan irigy vagyok rájuk..



2014. júl. 29. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Soknak a hajuk olyan típusú, hogy magától csillog, ez genetika, nem tudod befolyásolni.

Persze, vannak szerek, amik használnak rá, de sajnos a nevüket nem tudom. Bocsi.

2014. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy a képen látható lány haja festett. A festéktől sokszor fényesebb az ember haja, mint amúgy.
2014. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 amira21 ***** válasza:
Ha fényesebb hajat szeretnél akkor én úgy tudom, van rá sampon és balzsam is. (hajfénysampon azt hiszem így hívják) :)
2014. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,elsö is nagyon segitett,nem tudtam. Azt hittem van vmi spray,vagy ilyesmi
2014. júl. 29. 15:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Akit ismerek, fodrász csaj, az argánolajat tesz rá minden nap, és attól fényes. Persze túlzásba nem szabad vinni, mert akkor zsírosnak tűnik csak.

Én mondjuk annak örülök ha a hajam nem fénylik.

2014. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A festéktől szép csillogást kap.
2014. júl. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet kapni direkt hajfényspréket, egy időben használtam. Volt az Avonból, az nagyon jó volt, fényes és puha lett tőle a hajam, illetve Baleát is használtam, de az nagyon rossz volt, inkább tűnt zsírosnak, mintsem fényesnek a hajam.
2014. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2014. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A Gliss Kur termékek nagyon jók az ilyen problémákra. + olívaolaj és ricinusolaj csodákra képes.
2014. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen van ricinus olajom,meg oliva is,szeretm szemoldokre,szempillara is kenem,csak hajamra nem nagyon van ido kenni az a baj.
2014. júl. 31. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!