Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestésről mi a véleményetek...

Hajfestésről mi a véleményetek? Ha tudom mi az elképzelésem! Roncsolja a hajat? Megbánom? Mit használjak rá feltétlenül, hogy szép legyen és ne hulljon?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

A haj folyamatosan nő. Ha nem kínzod szerencsétlen szénává (=szőkítés szőkítés hátán), nem lesz semmi baja. Hajápolás ugyanúgy kell, mintha nem festenéd. Minőségi sampon, balzsam, hajolaj (akár kókuszolaj, akár ricinus). Csak annak lesz csúnya a haja, aki nem foglalkozik vele, de csúnya haja annak is lehet, aki nem festi, például sok lány nem tudja, mivel kezelje a göndör haját.

Az pedig, hogy hullik-e a hajad, hajfesték függő + Te hogy reagálsz rá. A DM-ben kapható festékek közül a legjobb talán a Casting Creme Gloss, én ezt használtam/használom, nagyon szép tőle a hajam.

[link]


(Ha lejjebb görgetsz, olvashatsz véleményeket.)


De egyébként a fodrászkellékesben beszerezhető Majirelt és Alfaparfot szokták még nagyon dicsérni, ezek igazán minőségi festékek.

[link]


[link]


A krémmánia egyébként egy elég hasznos oldal, ha véleményeket akarsz egy termékről. Annyit érdemes tudnod, ha valamelyik kence 4 csillagos, az már rossz nem lehet.

2014. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) köszönöm :)
2014. júl. 29. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Én több mint 10 éve szőkítem a hajam, ennek ellenére semmi baja. Csak megfelelő ápolás kell mellé.

Például érdemes fodrászkellékesben venni a festéket, mert ott kapsz jobb minőségűt, ott kapsz színrögzítő sampont hozzá, jó minőségű balzsamot, hajolajat, meg amit akarsz.

2014. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az előirás szerint csinálod a festést, nem árthatsz jobban a hajadnak, mint amit feltétlenül muszáj. A vegyszer beavatkozik a haj szerkezetébe, megváltoztatja a pigmenteket, ez elkerülhetetlen. Akkor van gond, ha valaki nem a megfelelő anyagokat keni a hajára.
2014. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!