Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem sikerül nekem is...

Miért nem sikerül nekem is szép hajat varázsolni?

Figyelt kérdés

Folyamatosan látom az ismerős, és idegen lányok haját, hogy gyönyörű szépen ragyog, fénylik, selymes, lágy tapintású.


Én már mindent kipróbáltam, leálltam a hajfestéssel, vasalni-dauerolni sosem szoktam, megvettem 100 féle drágábbnál drágább sampont, pakolást, balzsamot, habot, mindent. Kentem rá sokszor (és hagytam rajta) olivaolajat, ricinusolajat, kókuszolajat, shea vajat, mézet, mindenféle természetes kence-ficéket.


De nekem nem, és nem sikerül egy kicsi halvány javulást sem tapasztalni. Egy éve próbálkozok, és semmi. Az még hagyján, hogy a vége töredezett, de a teteje is olyan folyamatosan, mint akit megtéptek.

Óvatosan fésülöm a hajamat, van sokféle fésűm, hajkefém, szárítani csak kicsit (hajszárítóval), langyos levegővel..Nem szoktam formákat készíteni, mindig kiengedve, vagy feltűzve hordom. Már szedtem bőr-haj-köröm tablettákat is, hasztalanul.


Mi lehet a baj?

23L


2014. júl. 28. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egyszerűen ilyen a hajad minősége? Nekem nagyon vastagok a hajszálaim + göndör és nekem is ez a problémám, hogy sosem lesz puha, lágy, fényes akármit csinálok vele (kivéve ha kivasalom, akkor nekem is olyan lesz de nagyon ritkán szoktam)
2014. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fodrász Krisztina ***** válasza:
37%
A festett haj általában mindig fényesebb mint a natúr haj illetve az egyenes haj is sokkal fényesebb mint a hullámos. A kallosnak vannak nagyon jó nagy tégelyes pakolásai amitől jó puha és selymes lesz a haj,valamint léteznek hajfényspray-k is ami nem zsírosítja a hajat csak fényt ad neki,illetve a waxal lehet még jó hatást elérni. A jó vágás is sokat számít,vannak fodrászok akik ahelyett hogy megtépnék a hajat, ritkító ollóval (esetleg borotvával) ritkítják meg és a haj ettől szálkás lesz!!!
2014. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindent megteszel érte (minden tiszteletem :)) szerintem ez genetika :/ Sok embert elfelejtkezik erről és mindent inkább termékekre fog. Sajnos van aki puhább hajjal születik és van akinek rosszabb minőségű jut. Szerintem próbáld kihozni a maximumot a mostaniból, egy jó vágással, főleg inkább rövidebb fazonnal és próbáld elfogadni magad :) lehet csak te látod olyan rossznak a helyzetet :)
2014. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt a bajom, a fél világot rákentem a hajamra, és nem volt jó. Másfél éve vettem tigi bed head sampont és balzsamot, és minden helyreállt. Fényes, egészséges, selymes, puha.

Nagy kiszerelést vettem, most fog elfogyni a 750 ml másfél év után. Kevés kell belőle, így nagyon megéri. Iparfümérián szokott lenni akciósan.

2014. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!