Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha pattanásom van 12 évesen...

Ha pattanásom van 12 évesen mit tegyek, vagy mit ajánlanátok amivel el tudnám tüntetni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 22:07
1 2
 1/17 Denzo95 válasza:
69%

Ne igyál iletve ne egyél semmilyen tej terméket ugyan is a tej az okozója. (Tejcsokit sem. Étcsokit szabad legalább 20-30%-os kakaó tartalommal.) Se joghurtot. Azonban sajtott szabad.

+tisztísd az arcod valamilyen arctisztítóval. (Anyukádat kérdezd meg, ő biztosan ért az ilyen kozmetikai cuccokhoz.) :)

2014. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem ez a csoki téma hülyeség, egy gyereknek mondhatod hogy ne egyen csokit, ha eddig evett, úgysem fogja kibírni. Gyerekek imádják a csokit, főleg a lányok :)

Kénszappant vetess anyukáddal/apukáddal bioboltban kapható, de amúgy én már láttam dm-ben és rossmannban is, ahol épp találtok, nem drága (kb 3-400 Ft), nagyon szépen kitisztítja az arcod, minden nap este mosd le vele az arcod.

Ha ez nem tetszik, szerintem Neutrogena arcradírt és arctonikot vegyél, utána tudsz nézni interneten hogy melyik a te bőrtípusodnak a megfelelő pattanástalanító készítmény. :)

Bár nekem a kénszappan vált be anno :)

19L

2014. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Denzo95 válasza:

Való igaz hülyeség azt kérni egy gyerektől hogy ne egyen csokit. :D

De én nem azt mondtam hogy a csokitól lesz pattanásos hanem a benne lévő tejtől és ezt sokan nem tudják. De mondjuk ott van még a fehér csoki. :) Tonik meg a szappanok tényleg jók. Tonikon gondolkoztam mi a neve csak nem jutott eszembe. :D

Kövesd az előttem szóló tanácsait. :)

2014. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
valóban használj arclemosó tonikot,bőrradírt,esetleg valamilyen krémet.ha sok pattanásod van,szerintem kozmetikushoz is elmehetsz,beszéld meg anyukáddal.ha egy pattanásról van szó,pattanásleszárítóval próbálkozz.konkrét fajtát nem tudok írni sajnos,én már régebben vettem egyet,még mindig jó,de szerintem már nem lehet kapni:(
2014. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

Hülyeség, hogy a csoki vagy a tej az okozója... én kicsi korom óta minden egyes reggel kakaóval kelek (kávé helyett engem ez pörget fel), és szoktam csokit is enni,bár azt nem napi szinten. A csipsz meg az ilyen kis nasikák az okozói.

Sajnos nem igen tudsz ellene tenni. Lehet rendelni arclemosót az oriflame-től, én azt használok, de attól még ugyan úgy ki szokott nőni. Ne aggódj, ez a kamaszkor velejárója. Nekem is volt és van is. Én kozmetikushoz járok, ha már nagyon csúnya, és ő kinyomkodja, meg megcsinálja szépre. Nem drága az én kozmetikusom, de ez persze kozmetikus függő. Szerintem neked még felesleges volna.

Semmi esetre se kapargasd, meg nyomkodd, mert heges lesz...tapasztalat. Nem szép látvány, most majd megyek, hogy lecsiszolják, és eltüntessék a hegeimet. Tényleg ne piszkáld, tudom, hogy nehéz kiállni. Kérdezd meg anyukádat, hogy ő mit javasol, de 12 évesen belefér. Sőt...lesz még jó néhány az életed során.

16/l

2014. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
No, a kozmetikus is jó ötlet ám, kérd meg anyukád hogy vigyen el, nem kerül sokba egy teljes arctisztítás, és ott meg is tudod kérdezni hogy mivel érdemes ápolni az arcod és elűzni a csúnya pattanásokat :)) Kicsit fájdalmas procedúra de megéri mert ha egyszer jól kitisztítja egy kozmetikus utána teljesen más lesz az arcod. Érdemes félévente tisztíttatni.:)
2014. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Étkezz egészségesebben, mert az is rengeteget számít, hogy mit eszel. Igyál(nyáron meg főleg) sokat, a legjobb a sima vagy a citromos víz, és ne ilyen cukros üdítőket. Tisztítsd az arcodat reggel,(délben), este. Radírozd az arcodat. Ne használj sminket, max ajakápolót, szájfényt.

Nekem is 12 évesen rettenetesen ronda volta a homlokom, de most már alig van rajta valami.

13/l

(valszeg' lepontoztok a korom miatt)

2014. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem,nem nagyon okosat mondtál, az étkezésre oda kell figyelni, viszont elég heti egyszer radírozni az arcod, mert különben ki fog száradni. (Viszont ha lehet olyan arcradírt vegyél, amire rá van írva, hogy napi használatra, az nem szárító hatású) Viszont a kozmetikus nagyon is ajánlott, ha tényleg pattanásos az arcod, mert idejében el kell kezdeni ápolni az arcod, de nem holmi kenceficével, ha már el akarod tüntetni a pattanásokat akkor csakis minőségi termékkel tedd.:)

Ha csak 1-2 van rajtad, akkor elég a kénszappan, amit fent is írtam, illetve amit itt ajánlott a 13 éves lány, a sok víz, arcradír, tonik. Nem elég egyszer hangsúlyozni, azt jól nézd meg, hogy amit veszel az jó minőségű legyen (valószínűleg az egyik válaszolónak is azért vannak még ott a pattanásai mert oriflame-s terméket használ, ráadásul arclemosót, nem csodálkozom hogy ott maradtak a pattanások, arclemosó nem elég, pattanások kezelésére radír-tonik-ápoló, az arclemosó nem használ erre!!) Neutrogéna nekem bevált, de ha nem ilyen márkájút akarsz venni, akkor gyógyszertárban érdeklődjetek pattanástalanítóért, mert azok tényleg érnek valamit, a gyógyszertárosok pedig értenek is ehhez, tudnak neked ezerféle bevált dolgot ajánlani, amik tényleg jók, nem úgy mint a katalógus-szarok, már bocs.

2014. júl. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Oriflames cuccok is lehetnek jók, és esténként használom LETISZTÍTANI az arcom!

A másik...tudod, a pattanások egy idő után úgy is kijönnek ;)

#egyidiótávalvitatkozomakisemmitsetudrólam

2014. júl. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez a kor ezzel jár. ez talán segít: [link]
2014. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!