Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Utálom a hajam, mit tehetnék...

Utálom a hajam, mit tehetnék vele? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Utálom a hajam. A helyzet az,hogy iszonyú göndör a hajam. Semmit sem tudok vele csinálni.

3 évvel ezelőtt a hátam közepéig ért, elmentem fodrászhoz, mondtam, hogy annyit vágjon belőle, amennyi el van töredezve...a sok vasalástól annyira el volt, hogy a lapockámig ért levágva. Hurrá, gondoltam magamban. Ezután befestettük, mert sajnos hajtetvet szedtem össze (olvastam hogy a hajfesték pusztítja őket), és a kezelés nagyon tönkrevágta a hajam. Fokozatosan vágattuk vissza, most a vallamig ér. Nagyon dús volt, hiába ritkíttattam, nagyon hamar újra dús lett. :( Ráadásul itthon annyira erőltették, hogy vágassak frufrut,pedig én nem akartam a göndörség miatt, de belementem.Kár volt, mert vasalni kell, az egészet, de már nagyon unom :( Nincs kedvem szenvedni vele, ráadásul tönkre is teszi a hajamat teljesen, de vasalás nélkül nem mehetek sehova, ma is megkaptam, hogy úgy nézek ki mint akit megtépett egy csimpánz.

Mit csináljak, hogy egyenesebb legyen, és ne legyen ennyire ronda? Kérlek segítsetek! :(



2014. júl. 31. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
tartós hajegyenesítés
2014. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És azt hogyan?
2014. júl. 31. 17:34
 3/9 A kérdező kommentje:
Most olvastam erről a brazil egyenesítésről, de 100.000 forint.. :(
2014. júl. 31. 17:48
 4/9 Fodrász Krisztina ***** válasza:
Nem annyi. Én a félhosszú hajat 12500ért csinálom de Wellával. Amúgy az egyenesítések 10-20ezer körül szoktak lenni és ha jó szakember csinálja egyáltalán nem roncsolja a hajat valamint valóban egyenes marad hónapokig és pára hatására sem ugrik,teljesen egyenes marad :)
2014. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A bökkenő az,hogy erre nincs pénzem, bármennyire is szeretném :/
2014. júl. 31. 22:29
 6/9 anonim válasza:
Én egyenesre szoktam szárítani olyan kefével, ami úgy néz ki, mint egy hajvasaló, hogy egymással szemben van 2 kefe. Sajna a nevét nem tudom pontosan.:/ A frufrumat viszont mindig egyenesre szárítom. Néha mosás után befonom, főleg ilyen jó időben hagyom megszáradni magától kb. 80%-ig, majd szétszedem, így nem lesz olyan szálkás a vége. Mégsem olyan göndör, csak hullámos lesz így. Amúgy miért nem szereted a göndör hajat? Használsz valamilyen göndör hajra való nem kimosandó hajápolót? Mert azoktól nagyon jól tud állni a göndör haj. :)
2014. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hajbalzsamot használtam egy ideig, de nagyon semmi :/ Mi lehet ami jól rá?

Amúgy azért utálom, mert nem olyan szép göndör, hanem össze vissza, mint egy oroszlánsövény :(

2014. aug. 1. 04:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha szoktad fesulni, ne tedd, csakis hajmosas elott, utana pedig ne hasznalj hajszaritot, es hasznalj ra olyan dolgokat amig szaraz hajra vannak. Sajnos egyenes nem lesz belole csak ha vasalod, de szerintem a gondor nagyon szep, csak tudni kell apolni, baratnomnek is eleg gondor a haja es o ezeket csinalja.
2014. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha alapvetően a göndörség/hullám nem zavarna, akkor próbáld ki, hogy hajmosás után felcsavarod a hajadés hagyod megszáradni. Talán akkor nem állna össze-vissza.
2014. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!