Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Utálom a főiskolát, ahova...

Utálom a főiskolát, ahova járok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mióta elkezdtem a főiskolát, úgy érzem folyamatosan tönkre tesz, most 2 tantárgyból buktam, amiket jövőre újra fel kell vennem, a probléma ezzel is van, na meg azzal, hogy egy barátom sincsen az iskolán belül, mindenki olyan furcsa számomra, teljesen megváltozott minden, amúgy van néhány barátom, de nem az iskolában, ahová kb mindennap kell járni. Mit tehetnék, hagyjam ott az egészet, mert fogalmam sincs, hogy mit akarok, már teljesen össze vagyok zavarodva :/
2014. jan. 19. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz àt màsik egyetem hasonló szakàra. De jobb lenne, ha az elsö kellemetlenségnél nem adnàd fel, mert így nem lesz diplomàd!
2014. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem titok, melyik suli és melyik szak?
2014. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az iskola nem tetszik vagy a képzés?
2014. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az iskolát nem szeretem, a képzéssel önmagában még nem lenne probléma, bár szívesebben csinálnék mást.
2014. jan. 19. 19:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Nos akkor megpróbálhatsz átjelentkezni egy másik intézménybe (hasonló vagy akár másik, neked jobban tetsző szakra).
2014. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hagyd abba és menj dolgozni, vagy nézz egy másik iskolát, másik képzést.
2014. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, azt hiszem erot veszek magamon es folytatom inkább, aztán majd alakul :)
2014. jan. 21. 01:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Végezd el minél hamarabb :)


Vannak kérdések, amire nem fogod egyből megtalálni a választ, ilyenkor kicsit hagyni kell ülepedni, és másra koncentrálni.

2014. jan. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálam is :/ Nem nagyon sikerült barátokat találnom a suliban,a sulin kívüli barátokkal meg hetente-2 hetente tudok csak sajnos összefutni. De azért összeszorított foggal, de a maradék 1,5 évet kihúzom valahogy...
2014. jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!