Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat ajánlottok egy...

Milyen hajat ajánlottok egy zafir alakú arcú, közel 14 éves lánynak? Most majdnem a hátam közepéig érő, fokozatos hajam van, és egyenes frufrum amit növelek éppen. Mineféle tippet szivesen várok. Köszönöm előre is =)

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen az a zafír alakú arc?
2010. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Zafír alakú arc xD hát, ehhez leginkább arany stílusú haj és gyémánt frufru illene aranymelírral.
2010. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Melyik linkelt arctípushoz hasonlít a tiéd?

2010. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az 1. jennifer lopezére
2010. jan. 11. 17:18
 5/12 A kérdező kommentje:
amugy olan hogy nagy az arcom, a homlokom és az állam meg kicsi=P ilyesmi a zafir alakú arc. vagyis az enyém ilyen
2010. jan. 11. 17:19
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez az arcforma tetszik a legjobban. Szerintem minden fajta hosszú haj jól áll hozzá, frufruval vagy anélkül. Nézd meg JLo klippjeit minden hajforma jó ehhez a hajhoz, a rövidet kivéve az egy picit kerekítené.
2010. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszi szépen a tanácsot csak az a baj, hogy nem tudom karbantartani a hosszú hajat. legutoljára kiskoromban, amikor 5-6 éves lehettem akkor volt szép hátam közepén túl érő hajam. azóta mindig megáll a hátam negyedénél =( de amugy meg göndör hajam van és én ezt nagyon nem szeretem

és a természetes gödör hajjal is jól áll a hosszú haj az arcformámhoz?

2010. jan. 11. 17:44
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Én a hosszúnál maradnék akkor is ha göndör, (főleg). De ennek a szinésznőnek is ilyen formájú arca van és a rövidebb is jól áll. Csak ha göndör mindig vasalgatnod kell majd.


[link]

2010. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen. de a vége teljesen már össze van töredezve, és nemtudom hogy most nagyon vágassam le kör hajra vagy csak egy kicsit a hosszából vágattassak. =( szerinted, szerintetek?
2010. jan. 11. 20:35
 10/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


Nem tudom, te írtad-e ki ezt a kérdést, de ide sok bubi frizurát linkeltem be, ha gondolod nézd meg, hátha találsz köztük jót. Sajnos nem tudok tanácsot adni, mert én hosszú haj párti vagyok, de ha természetes göndör a hajad akkor olyan bubit válassz ami hullámosabban is jól áll.

2010. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!