Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 14 eves kover lanynak mit...

Egy 14 eves kover lanynak mit ajanlottok nyarra?

Figyelt kérdés
Persze hogy mit vegyek fel...Ketsegbe vagyok eseve...szegyellek rovid nadragokat vagy szoknyakat felvenni es ujjatlan bluzokat mert nagy benne a kezem szerintem...Segitsetek!
2010. máj. 9. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
én három éve kondizok ,de én nem szégellek ki menni mégis viszonlag nagyok a karjaimxd
2010. máj. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
laza pólót +fogyókúrát am kedves első válaszoló nem mindegy ,hogy zsír vagy izom miatt nagy a kezed mert teljesen máshogy néznek ki
2010. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, mennyire vagy kövér.

Ha mondjuk 10 kiló plusz van rajtad és magas vagy akkor az nem olyan vészes, mintha alacsony vagy esetleg még több a felesleg.


Amúgy én azt javaslom, hogy még van 1 hónapod az igazán lenge ruhákig, addig fogyókúra és tornázás, 5 kilót minimum le tudnál fogyni.


Ha pedig nem érzed magad jól mini szoknyában, akkor vegyél fel térszoknyát, ha a rövidnaci nem áll jól, akkor térdgatyát.

A csőtop+ bolero szuper párosítás, vegyél színes csőtopokat és olyan bolerokat amiket pl. elöl meg tudsz kötni. Legyen egész vékony vagy lyukacsos anyaguk. Pl. a Pimkie-ben van leárazva most nagyon vékony anyagú rövidujjas (de laza, bő ujja van) elöl megkötős 2000 Ft- ért. Én fehéret vettem, mert kardigán/ bolero imádó vagyok.


Ja és felejtsd el a converse és a hasonló tornacipőket, főleg a magas szárúakat, mert rettenetesen kövérít mert rövidíti a lábad. Kis sarkú cipőket, szandikat viselj vagy balerinát.

2010. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az előttem lévőnek igaza van.: D


Ha meglátszik a hasadon meg a combokon meg ilyenek,akkor inkább hanyagold az ilyen "feszülős" pólókat,toppokat.

Legyen laza,szellőzős. :"D


nadrágnak meg térdnadrágot. : D

Mostmár nem csak farmerok vannak.Pl.: nekem nagyon tetszik az ilyen "török" térdnadrág. : D


Ilyesmik:

[link]


[link]

2010. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link] Az öltözködünk kategóriában sok jó ötletet találsz.

[link] Innen pedig tudsz jó nyári cuccokat rendelni olcsón. Van ami új, de van ami használt.

2010. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mongyuk eleg magas vagyok es a sulyom eleg jol eloszlodik es nadragok a 28asok ramjonnek de bluzt feszuloset nem szeretk felvenni a karom miatt mert egyszeruen jon siman es kidudorodik ez egyszeruen undorito ezert veszem a bo bluzokat masok meg kerdeztek is hgogy mert bujok el az ilyenek ala
2010. máj. 10. 20:01
 7/9 anonim ***** válasza:
28as nadrággal vagy kövér? Akkor bocs, én 48assal vagyok az... akkor ne nézegesd a honlapot :D Utolsó voltam 21L
2010. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
178 cm-es vagyok es 62kg
2010. máj. 10. 21:10
 9/9 A kérdező kommentje:
bocsanat 164 cmes es 62 kg most mertem meg magam
2010. máj. 10. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!