Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS terjednek a pattanások az...

SOS terjednek a pattanások az arcomon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
egy éve kezdődött, először csak az államon, aztán a homlokomon, majd végül az orromon jöttek ki a pattanások nagyon durván. optimistán azzal nyugtattam magam, hogy legalább az orcáimon nem volt sosem. most viszont ott is tele van kinyomhatatlan pattanásokkal, és a kozmetikus semmit sem segített! eddig is utáltam magam miattuk, kérlek segítsetek, hogy eltüntethessem legalább az orcákról, teljesen kétségbeestem!

2014. aug. 1. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom, most léphettél a serdülő korba, amikor a hormonok tengnek a szervezetben. Ez természetes. Vegyél különböző arctisztító tonikokat, bőrradírokat. Azt is vizsgáld meg, hogy mit eszel, mert pl a chip-szektől, az édességektől és az üdítőktől is kijöhetnek a pattanásaid. Mérsékeld ezeknek a fogyasztását.

Keress rá neten különböző praktitákra, amelyek segíthetnek eltüntetni a pattanásokat. (pl: [link] [link] [link]

2014. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! igazándiból mint már írtam, ugye egy éve benne vagyok (ha jobban végig gondolom akkor több ideje is, csak egy éve vált rosszra amikor is elsőnek elmentem kozmetikushoz). azon lepődök meg, hogy most hirtelen terjedt, mert erre teljesen nem számítottam, és ennek szerintem nem kéne így lennie! mindenesetre átnézem a linkeket miket küldtél, mert rendkívül hasznosnak tűntek, mentek a zöld kezek!
2014. aug. 2. 00:52
 3/4 kissfruzsina válasza:
Szia a NONIQUE-nek van egy jo arckremje (paradise punch arckrem)müllerbe lehet kapni az nagyon jol eltünteli a pattanásokat
2014. aug. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké köszi
2014. aug. 3. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!