Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Minden rokonom aki férfi anyai- apai ágon kopasz... tehát öröklődős dolog.. Apukán 22 éves korára lett fölül telljesen kopasz. Nekem 14 éves koromtól elkezdődött egy olyan szakasz hogy zsírosodott a hajam folyton.. és időközben kihullott a halántékomnál. De már nem zsírosodik és annyira nem is hullik (naponta 60 szál) De a halántékomon nem nőtt vissza. Egyébként szép sűrű hajam van, csak egy a baj. Lenyírtam májusban 4-es hajnyíróval éa azóta csak 3 centisre nőtt a hajam.. Használok bánfi hajszseszt ami nagyon sűríti a fejem tetején (tt nem is kopaszodott) És vettem varga hajcseppet.. most fújtam rá kb. 9edszer. (3 napja van meg) és lehet hogy az én hülyeségem, de a halántékomon mintha nyolcadmiliméteres pihék lennének. De az viszont ha fújok a fejtetőmre is, akkor ott meg viszket tőle.. és hullik is.. (a bánfitól nem) MOST AKKOR MI VAN? :/ Köszönöm a válaszokat :) [a ricinusolajtól semmi sem változott]

2014. aug. 3. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne használj ennyi mindent,majd ha a bánfit szünetelteted (mert elvileg egy idő után kell),akkor használj mást.

Vagy egyszerűen legyél kopasz. :D

2014. aug. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy ez genetika,bármit tehetsz rá hajad ott már nem valószínű,hogy lesz.
2014. aug. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mások válaszát is elolvasom, ha még írna valaki :)
2014. aug. 5. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!