Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek most mi legyen?

Szerintetek most mi legyen?

Figyelt kérdés
Egy éve levágtam a hajam magamnak, nagyon rossz döntés volt, mert azóta folyamatosan törik és száraz. Alig nő, pedig mindent megtennék a hosszú hajért. :( Most úgy néz ki, hajváltásom van, úgyhogy hullik is. Semmi formája, undorítóan néz ki, mint egy felmosórongy - de hezitálok, hogy elmenjek-e fodrászhoz vagy ne. Tépettre szeretném, az talán valamennyire elrejtené a hajam hibáit, de nem tudom, igaz-e az, hogy ha levágatja az ember, csak még rövidebbről törik fel és így tovább, egyre rövidebb lesz. Eddig egyszer volt kimondottan rövid hajam, irtózatosan néztem ki, viszont most ez a száraz-zörgő-hulló-törő hajzuhatag legalább annyira belerondít a megjelenésembe. Most vállig ér a hajam, szerintetek megérné-e egy tépetés, ha NEM szeretnék rövid frizurát, mert rosszul áll, de azt sem szeretném, hogy tovább törjön?

2014. aug. 5. 12:06
 1/3 Barbixo ***** válasza:
Nekem is töredezett és száraz volt nagyon a hajam, alkalmaztam hajpakolást is és le is vágattam. Megszabadultam a töredezett végektől. Neked is azt kellene tenni. Nekem nagyon szép lett azóta a hajam, és már hosszú is. Pedig egy éve még rövid volt, most meg bőven váll alá ér.
2014. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha most töredezett, akkor csak rosszabb lesz. Vágass a végéből és ápold olajokkal. Egyébként szerintem ne tépesd meg, nekem úgy sokkal gyorsabban tört.
2014. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem menjél el a White Hair nevű fodrászatba Budapesten, ők csodákat tudnak művelni:)
2014. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!