Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Nektek hány flakon...

Csajok! Nektek hány flakon samponotok és tusfürdőtök van otthon jelenleg?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 17:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát, az összes sampon rossz volt a hajamnak és a fejbőrömnek, pedig kismilliót kipróbáltam. A végén már kétnaponta mostam, zsíros volt, mint az állat, hullott mindentől, töredezett, szálkás volt, durva tapintású, így elegem lett belőle. (Pedig balzsamot meg pakolást is tettem rá.)

A szódabikarbonás-almaecetes hajmosással elég 4-5 naponta megmosnom a fejem, nem hullik, nem törik, puha és fényes.

A tusfürdők meg a bőrömet csinálták ki, szóval maradt a natúrszappan :D

2014. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tusfürdőm nincs, apáét használom mert olyan jó az illata :D sampon 2 van amit használok, az egyik ugyancsak férfi...
2014. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
1 sampon, 1 tusfürdő. Minden másból is csak 1. (smink, testápoló,deo,stb). Nem szeretem sokáig használni a termékeket, bár sokáig kitartanak, de ha elfogy, inkább veszek egy teljesen más félét. Régen, mikor többféle volt mindenből, hamar rájuk untam, és a végén már "kínszenvedés" volt használni őket, mert már büdösnek éreztem. Inkább elhasználok egyet, és sokáig (akár soha többet, bár még ilyen idős nem vagyok) nem térek vissza hozzá. Szeretem az új dolgokat, az életemben
2014. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!