Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek az nagyon durva,...

Szerintetek az nagyon durva, ha barna a hajamba alulra vagy bele pink melirt, és csíkokba vagy egy nagyot egy pl. : frufru vagy ilyesmi helyre szeretnék? Kíváncsi lennék a véleményetekre.

Figyelt kérdés
Nekem barna hajam van, és az egyik kedvenc szinem a pink. Ezért szeretnék vagy alulra, vagy a hajamba össze vissza pink melirt. csak azt nemtudom, hogy merjem-e belevágni vagy nem? Ha belevágnék hova csináltassam? Főleg azoknak a válaszát várom akiknek van, vagy volt ilyen haja, de másnak a véleményét is szivesen fogadom, sőt nagyon örülök neki =) Előre is köszike mindenkitől
2010. jan. 12. 16:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
neked a 4. kép tetszett a legjobban. azon a haj formája, a melirt meg nem igy kérném bele. amugy szted egy kerek arcú csajnak jól áll az ilyesmi körhaj mint a 4.? a válasuodra nagyon kiváncsi vagyok! előre is köszi.
2010. jan. 12. 17:53
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem már kb mindenféle színű hajam volt, pink is. Szrintem nem durva, de nem is vagyok egy sznob ember... most épp narancs/piros. :D
2010. jan. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
ahha
2010. jan. 15. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!