Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Henna kérdés? Tényleg le kell...

Henna kérdés? Tényleg le kell növeszteni a sima, tartós hajfestéket, vagy elég megvárni, amíg eltelik x hónap?

Figyelt kérdés

Szeretnék leszokni a hajfestésről, mert eléggé megromlott a hajam minősége miatta. Már 4 hónapja nem festettem, de nagyon csúnya az eredeti hajszínem, és nem szívesen "vállalnám", a hennáról meg sok jót hallottam, ki szeretném próbálni. Viszont forrástól függően hallottam már, hogy amíg az eredeti festék nem nő lenne, addig nem lehet hennázni, viszont volt, ahol azt írták, hogy (talán) 3 hónapot kell várni közte.

Örülnék, ha valaki tudna segíteni :)


2014. aug. 8. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapot szerettem volna várni terv szerint, majd 2 hónap után egy tincstesztet követően behennáztam. Ennek másfél éve, nem történt semmi baj, a hajam állapota csak javult.
2014. aug. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor kipróbálom én is :)
2014. aug. 10. 09:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen színűre festenéd?
2014. aug. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Milyen színűre festenéd?"

A henna csak vörösre fest -.-

2014. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Van más szín is, nem?

Több henna márkánál is láttam többféle árnyalatot, én valami csokibarnához hasonlót szeretnék elérni.

2014. aug. 12. 23:37
 6/9 anonim ***** válasza:
A sima henna önmagában csak vörösre fest. Egyéb hozzákevert anyagok (indigó) miatt lesz sötétebb, barnásabb. 2 lépéses festésnél ( előbb hennázol majd aztán indigózól) feketét is lehet kapni, mint végeredmény. A hennafestékek nagyrésze pedig kamu, a legtöbb tele van olyan vegyszerekkel, amelyeket épp kerülnél. A Khadi festékek jók nagyon, ők csak gyógynövényeket használnak, tehát hennán és indigón kívül amlát, neemet stb. Azokat ajánlom szívesen. De abból sincs olyan nagy választék, csak épp akkora, amekkorát ezekből az anyagokból ki lehet hozni.
2014. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Nagyon sok újat mondtál nekem, rá kellett döbbennem, hogy szinte semmit sem tudok a hennázásról. Egyik bioboltban láttam egy típust, ott sok féle szín volt, és krémmánián is elég jókat írtak róla. De a legfontosabb az lenne, hogy semmivel ne károsítsam a hajam :)

Erről a termékről esetleg van valami véleményed? [link]

2014. aug. 14. 12:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nem egészen hennafestéket nyit meg a link, az a baj :(
2014. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jaj, de hülye vagyok, ezt egy másik kérdésemhez linkeltem :D De nyomika vagyok.... Ez akart lenni a link:

[link]

2014. aug. 14. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!