Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantaprobléma! Tapasztalt...

Gyantaprobléma! Tapasztalt gyantázók válaszát várom. Segite valaki? többi lent

Figyelt kérdés
Helló 17vagyok és eddig borotváltam magam lent, és eldöntöttem,hogy gyantáztatni szeretném. Be is jelentkeztema kozmetikushoz brazil gyantára, de le kellett mondanom, mert a barátom nem engedi. (szerinte ez tul intim dolog egy kozmetikushoz)ezért arra gondoltam segitene e valaki,hogy hogyan gyantázzam le magamnak? hideg gyanta csikokat vettem, de még nem probáltam.. hogyan kell csinálni? üdv.:)

2014. aug. 8. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ez lesz az első gyantázásod, akkor én elmentem volna kozmetikushoz, mert "odalenn" nagyon érzékeny a bőr és ha nem vigyázol, akkor véraláfutásos lehetsz és ha látnád, h hogyan kell, akkor legközelebb már tudnád h kb. hogy kell. A hideg gyanta azt hiszem oda nem is jó, én mindig meleget használok.
2014. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hideggyanta nem jó oda, csak meleg. Magadnak pedig nem tudod normálisan megcsinálni, legalábbis nem valószínű, mivel olyan helyeken kéne elérni, megfeszíteni a bőrt és tépni, ahol magadnak nem tudod normálisan. Ha rosszul csinálod akkor véraláfutásos leszel teljesen csak.

Az meg mi hogy a barátod nem engedi? Nem a tulajdona vagy, azt csinálsz amit te akarsz, ne legyél már te is olyan buta nő, akit más irányít kedvére...

2014. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is az új hideggyanta csíkjaiddal ragaszd be a pasid száját. :) Másra úgysem lesz jó.

Utána menj el kozmetikushoz, és gyantáztasd le. Magadnak meg ne próbáld elsőre úgy, hogy még nem voltál szakember (kozmetikus) általi gyantázáson. Majd ha már a sokadik gyantáztatáson is túl vagy, akkor, esetleg megpróbálhatod magadnak is. :) De először lesd el a technikát. :) És kizárólag meleg gyantával próbálkozz, mint a kozmetikus is.

2014. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!