Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mire használjam a hajwaxot?

Mire használjam a hajwaxot?

Figyelt kérdés

Tévedésből vettem meg :( a hajmaszk helyett (hasonló a csomagolása) és nem tudom mire használjam, mert a hajamat ragacsossá teszi és nagyon összetapasztja :/ (hosszú, göndör és száraz hajam van). Mire lehet még használni?

köszi



2014. aug. 8. 18:55
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nekem is száraz, göndörkés hajam van. Én a waxot arra szoktam haszálni, hogyha pl. sietek, és hajszárítózni kell a hajam, akkor a hajvégeim nagyon szanaszét állnak, mint a szénakazal. Egy kis waxot veszek az ujjamra és áthúzogatom vele a hajvégeket, így kicsit összébb áll és már nem néz ki annyira bénán. Vagy esetleg még arra, ha a fejem tetején a kis babahajak felfelé v. összevissza állnak, akkor ezzel le tudod simítani. De nem szabad rá sokat rakni, nehogy zsírosnak és lelapultnak tünjön, csak éppen annyit, hogy a kóbor hajszálak a helyükön maradjanak! :)
2014. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! kipróbálom!
2014. aug. 9. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!