Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Melyik szőrtelenítési...

Lányok! Melyik szőrtelenítési módszert preferáljátok? Mi a véleményetek a trimmelőről és erről a készülékről?

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 8. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Csak az elsőre tudok válaszolni, próbáltam már mindent,de végül a borotva maradt a nyerő. Olcsó, egyszerű, és NEM FÁJ.:D


Magamnak nem tudok fájdalmat okozni, ezért az epilátor csak áll a szekrényben, gyantáztatni meg elég nagy luxus a Belvárosban. Így marad a borotva...


27n

2014. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Én sem tudok többet mondani, mint az előttem szóló. Egyszerűen nem tudom csinálni, mert fáj... :/ Én is a borotvára szavazok.
2014. aug. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én több módszert kombinálok. A lábamat, kezemet, hónaljamat epilálom. Az intim részeket pedig borotválom, utána szőrtelenítő krémmel 'tökéletesítem', mert a borotvával nem tudom ugyanazt az eredményt elérni.

A készülék jónak néz ki, amennyiben fájdalommentesen szeretnél szőrteleníteni, és nem baj, hogy nem hosszantartó az eredmény.

2014. aug. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha fájdalom mentesen szeretnél akkor borotva viszont ha tartósabbat epilator vagy gyanta
2014. aug. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Legjobb a gyanta, könnyen megoldható otthon is, habár nyáron inkább epilálok mert az kiszedi a kicsi szőrt is. Szerintem egyik sem fájdalmas 1-2 alkalom után...

A borotva nekem egyáltalán nem jó, mert borotválás után 2 órával már érezni a szőrt...

2014. aug. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lábon gyanta/epilátor, három éve azt használok, párszor persze borotváltam, amikor fesztiválra nem volt kedvem vinni az epilátort és beülni a telefontoltő hely közepére, mert ott volt áram :D Máshol mindenütt borotva, mert alacsony a fájdalomküszöböm.
2014. aug. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a lábaimat gyantázom, nekem egyáltalán nem fáj (annyi, hogy gyorsan kell lehúzni :D). Eddig egyszer próbáltam borotválni a lábamat és akkor össze-vissza vágtam magamat, és az jobban fájt, mint a gyantázás. Minden mást borotvával oldok meg. :)
2014. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Domború felületekre a Wilkinson hajlékony pengéjű borotvát szeretem, azzal nem vágom meg magam. (Homorú a pengéje). Hónaljra viszont nem jó, mert az maga is homorú, oda normál, egyenes pengéjű borotvát használok.
2014. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!