Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátor vagy házi gyantameleg...

Epilátor vagy házi gyantamelegítő gép, melyik a jobb?

Figyelt kérdés

A témában tapasztalt nőtársaim véleményére lennék kíváncsi, hogy melyik eszköz a jobb, hatásosabb, biztosít tartósabb szőrtelenséget? Bevallom én az otthoni gyantamelegítő gép felé hajlok. Tudnátok esetleg márkát javasolni belőle? Illetve hogy van ez a patron dolog? A gépeknél arra is kell figyelni, h egyáltalán milyen méretű patron fér bele?


köszönöm



2014. aug. 10. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatok:

Epilátor: Hátránya hogy kb 4 naponta epilálni kell a kinövő szálakat. Előnye, hogy már a legkisebb szőrt is kiszedi.

Gyanta: Kb 2 hetente kell csinálni, de sajnos csak a hosszabb szőrt szedi ki.


Én nyáron epilátort használok, máskor meg gyantázok.

Alveola a legjobb gyantamárka. 100 ml-es patronja van. Erre kell figyelni, mert mondjuk van Veet gép amibe csak 50 ml-es jó, amilyen patron csak Veetből van és a legdrágább + vacak is.

2014. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én epilátor,mert tisztább,a szőrt ugyanúgy kiszedi.Nem kell vele pepecskedni.
2014. aug. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sárancs ***** válasza:
Epilátor:)
2014. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyantazok, de Hetente. Epilatort használtam régen, de zavarnak a pihék, amiket nem szedett le, hanem napsütésben latni lehetett őket. Én szeretem, ha ránézésre es tapintásra is teljesen szőrtelen a lábam.
2014. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!